אין תגובות

השקעות קטנות

השקעות קטנות בנדל"ן באינטרנט ועוד

השקעת כספים היא הדרך היחידה להגיע ל"עצמאות פיננסית" ולצאת ממירוץ העכברים, שזו כמובן המטרה של מרבית האנשים.

העניין הוא שרובנו אנשים שונים מאוד ולא לכולנו מתאימות אותן השקעות, אותן רמות סיכון, אותם אפיקי השקעה וכמובן, לא כולנו בעלי אותו הון עצמי.

מתוך האמונה הזו, ומתוך הבנה שכולנו צריכים השקעות קטנות, גם עבור אלו שהונם העצמי נמוך יחסית וגם עבור אלו שצריכים לגוון את הפורטפוליו שלהם, נרכז כאן את האפשרויות להשקעות מסוג זה.

צמד המילים "השקעות קטנות" אינן מהוות הגדרה מילונית כלשהי, אבל קשה אומרים אותן, לרוב הכוונה תהיה להשקעות בגבוה נמוך מאוד של אלפי שקלים בודדים ועד כ-100,000 ₪.

מה יש לעשות בכלל עם סכומים כאלה?

נתחיל מההשקעות המסורתיות

סכומים כאלו תמיד יכולים להתאים לשוק ההון.

ככל שמדובר בהשקעה ארוכת טווח, זו גם אופציה לא רעה בכלל, אבל צריך לקחת בחשבון שהיא ברוב המוחלט של המקרים תהיה השקעה לא מניבה.

ניתן להשקיע בפוליסות חסכון, קופות גמל להשקעה או מוצרים פיננסיים אחרים ואף לפתוח תיק השקעות מנוהל. כאמור, ההשקעה תהיה עם מבט לעתיד ולא תייצר CASHFLOW בטווח הקצר.

אופציה נוספת היא להשקיע בנדל"ן בפריפריה.

לרוב זה יהיה דרומה מב"ש בערים כמו דימונה או צפונה מחיפה.

כאן הכוונה היא לרכוש נכס במחיר מאוד נמוך, סביב ה-300,000-400,000 ₪, כאשר ההון העצמי משמש ל-25% הנדרשים בתוספת להוצאות הנלוות ויתרת הכסף (75% הנותרים להשלמת הרכישה) נקבל כמשכנתא מהבנק.

הסיכוי של ההשקעה הזאת להיות "תזרימית", כלומר לייצר תזרים מזומנים חיובי באופן שוטף, הוא גם לא גבוה מידי.

לרוב מטרת ההשקעה כאן היא הונית, כך שלמעשה התכנון הוא שהשכירות תכסה את עלות המשכנתא בשוטף ובסוף נישאר עם נכס בשווי 300,000-400,000 ₪ ללא משכנתא.

האפיק הלוהט היום, בטח בכל מה שקשור להשקעות קטנות, הוא אפיק ההשקעה ב"נכסים דיגיטליים".

עולם הנכסים הדיגיטליים הוא עולם שלם, עם אפשרויות רבות להשקעות- גם בסכומים שונים וגם באפיקים שונים, מרמה של קהילות פייסבוק וקבוצות אינסטגרם ועד חנויות מכירה באמאזון, איביי וכו'.

כאן אנחנו נתמקד במוצר השקעה פאסיבי בעולם הנכסים הדיגיטליים, מוצר שאנחנו מפתחים לעצמנו ולמשקיעים שלנו בשנים האחרונות (להרחבה וקריאה לעומק על: נכסים דיגיטליים).

כאשר אנחנו בברוקרלי בונים נכס דיגיטלי, אנחנו למעשים בונים אתר אינטרנט בתחום מסויים ומקדמים אותו אורגנית בגוגל.

בטרם בניית האתר, אנחנו מבצעים מחקר מילות מפתח, כדי לוודא שבתחום שאנחנו רוצים להיכנס אליו יש מספיק ביקושים, להבין מה התחרות ובעיקר לדעת שנצליח להגיע למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש.

קידום אורגני לוקח לרוב כ-6-8 חודשים כדי להגיע לתוצאות הראשונות.

כאשר זה קורה, מתחילה להיות תנועה ("טראפיק") לתוך האתר, אותו אנחנו מתרגמים ללידים או פניות, מה שקרוי בשפה המקצועית "מוניטזציה", כלומר הפיכת התנועה לכסף.

כאשר האתר מייצר לידים- בין אם בתצורת פניות כתובות ובין אם טלפונית, אנחנו ניגשים לבעלי מקצוע באותו תחום שבו האתר עוסק ומציעים להם לשכור את האתר בעבור עלות חודשית קבועה, בתמורה לכך שיקלוט את כל הלידים של האתר באופן בלעדי.

גובה שכירות האתר תשתנה בהתאם לכמות ואיכות הלידים שהאתר יודע לייצר.

ברגע שהאתר מושכר בסכום מסויים באופן יציב, כלומר למשך מספר רב של חודשים, הנכס ממש עובר "השבחה" וניתן למכור אותו לעיתים במחיר של פי 2 ואף פי 3 ממחיר הקנייה!

לאורך השנים השבחנו וייעלנו את מערך בניית הנכסים שלנו ואם בעבר ההכנסה הראשונית הייתה מגיעה אחרי 13-15 חודשי פעילות, היום אנחנו יודעים להניב הכנסות ראשונות כבר אחרי 8-9 חודשים.

הסיבה להבדל היא שבתחילת דרכנו עבדנו עם אתרים "כלליים", כאלה שדורשים המון תנועה גולשים, אבל מתבצעות בהן מעט המרות (כלומר מעט גולשים מתוך סך הגולשים הכללי הופכים לליד).

מסיבה זו החלטנו לעבור לתחומי "חירום" (מקצועות Emergency), בהם אחוז ההמרה גבוה מאוד וגם אחוזי הסגירה של השוכר גבוהים מאוד.

במצב כזה נוצר win-win-win – גם אנחנו כמפתחים, גם המשקיע וגם השוכר- כולם מרוויחים בסכומים מאוד יפים ובטווחים קצרים.

לקריאה מעמיקה יותר על המודל שלנו ולצפייה בובינר מאוד מפורט עם כל פרטי, לחצו על הקישור הבא.

אין תגובות

אתרים למכירה

אתרים למכירה

אתרים למכירה: כל מה שעליך לדעת

אתרים למכירה או נכסים דיגיטליים למכירה, בשמם הנפוץ יותר, הפכו להיות מוצר מאוד מבוקש בתחום ההשקעות האלטרנטיביות בתקופה האחרונה.

בימים שבהם יותר ויותר אנשים מבינים את הצורך במספר רב של מקורות הכנסה, בעיקר כאלה שאינם תלויים אחד בשני, רכישת אתר אינטרנט או נכס דיגיטלי מסתמנים כאפיק טוב ליצירת הכנסה נוספת, בין אם פאסיבית או אקטיבית, עם אפשרות לתשואות די גבוהות.

קרא עוד

אין תגובות

תיק השקעות דיגיטלי

תיק השקעות דיגיטלי

תיק השקעות דיגיטלי – מדריך למתחילים

היום כולם יודעים – אם יש לכם סכום כסף מסוים שחסכתם, כדאי להשקיע אותו.

כאשר אתם משקיעים את הכסף שלכם בנכס מניב, אתם בעצם עושים מהכסף שלכם כסף.

אחד מאפיקי ההשקעה שצוברים יותר ויותר פופולאריות בשנים האחרונות הוא ללא ספק תיק השקעות דיגיטלי.

קרא עוד

אין תגובות

איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל

איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל

איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל – 3 אפשרויות שחייבים להכיר

שואלים את עצמכם "איפה כדאי להשקיע כסף" או יותר נכון, "איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל"? המשיכו לקרוא ותגלו אפשרויות השקעה קטנות אך מניבות.

אם אתם מתעניינים קצת בנושא של התנהלות כלכלית נבונה, כנראה שברור לכם שאם צברתם סכום מסוים של כסף – לא כדאי להשאיר אותו בבנק.

קרא עוד

אין תגובות

קופת גמל

השקעה בנכס דיגיטלי

לעיתים נהוג לקרוא לקרנות פנסיה ולביטוחי מנהלים "קופת גמל", אולם בפועל קיים מוצר נפרד העונה לשם זה ובעל מאפיינים ייחודיים לו.

קופת גמל היא שם כולל לכמה סוגים של אפיקי חסכון לטוח קצר, בינוני או ארוך, בהמשך ניגע גם בקופת גמל להשקעה.

קרא עוד

אין תגובות

קרנות השתלמות

קרנות השתלמות

קרנות השתלמות – בעיקר יתרונות!

איך שלא מסתכלים על זה, קרן השתלמות היא אחד ממוצרי החיסכון הטובים שיש. מצד אחד, היא מקנה הטבות מס על הסכומים המופקדים ומצד שני, קרן השתלמות הינה האפיק היחידי לטווח הקצר המאפשר לעמיתים בה כחוסכים תשואה נקייה ממס על רווחי הון כשתרצו למשוך את הכסף.

קרא עוד

אין תגובות

גיוס משקיעים

גיוס משקיעים
  • מחפשים משקיעים או שותפים למיזם שלכם? תוכלו לפרסם בעצמכם בקטגוריית "חיפוש משקעים \ שותפים" באתר.
  • לחילופין, ניתן ליצור איתנו קשר ישיר בטלפון: 0723971642 או במייל: info@brokerli.com

איך מגייסים כסף ממשקיעים?

כמעט כל יזם, כמעט בכל תחום, נתקל במהלך הדרך בקשיי נזילות.

קרא עוד

אין תגובות

השקעה סולידית

השקעה סולידית – למי שמעדיף פחות סיכונים

יש אנשים שחולמים לעשות את האקזיט הפרטי שלהם, נסחפים להשקעות במיזמים בארץ ובחו"ל, אבל לא מספיק בודקים את הרקע והשטח ועלולים להיכשל.

השקעה סולידית היא השקעה שיש בה רמת סיכון נמוכה, כפי שעולם ההשקעות מגדיר אותה. בעולם זה נהוג לחלק את אפיקי ההשקעה לפי רמות הסיכון שלהם ויש הנחשבות לסולידיות ויש שלא.

קרא עוד

צור קשר

לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

מעוניינים בשיחה עם נציג?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!    לשאלות ופרסום נכסים:
    טלפון: 0723971642
    אימייל: info@brokerli.com

    לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו