אין תגובות

השקעות נדל”ן בארה”ב – עולם חדש של השקעות

נדל"ן בארה"ב - צילום מנהטן נדל"ן ישן כשברקע נדל"ן מסחרי חדש

זה לא סוד שלא מעט אנשים רק בשנים האחרונות מבינים עד כמה עולם הנדל”ן הוא בעל יתרונות מהותיים ולמעשה הפך להיות כקופת חיסכון מבוקשת לכל דר ועניין. הסיבה לכך היא כי שוק הנדל”ן בארה”ב מציע למשקיעים ישראלים הזדמנות ייחודית לרכוש נכסים איכותיים במחירים אטרקטיביים במיוחד וזאת בעקבות ירידות מחירים משמעותיות שנגרמו ממשבר הסאב-פריים ב-2008 וממשבר הקורונה. מגמה זו, בשילוב עם הריבית הנמוכה בארה”ב והדולר החזק, הופכת את ההשקעה בנדל”ן אמריקאי לאטרקטיבית במיוחד עבור ישראלים המחפשים לגוון את תיק ההשקעות שלהם. הנה כל מה שחשוב לדעת על השקעות נדל”ן בארה”ב כהשקעות חכמות.

היתרונות של השקעה מעבר לים – למה דווקא ארה”ב?

כמו כל אפיק השקעה, חשוב שתבדקו את היתרונות המרכזיים שארצות הברית מביאה אליכם עם כל השקעה אטרקטיבית שאתם מתעניינים בה. הנה כמה יתרונות מרכזיים להשקעות שהינן השקעות נדל”ן בארה”ב שהפכו למבוקשות מאד בשנים האחרונות:

 • מחירים אטרקטיביים – המשברים הכלכליים הובילו לירידות מחירים משמעותיות בשוק הנדל”ן האמריקאי, מה שמאפשר למשקיעים לרכוש נכסים במחירים נמוכים משמעותית מערכם האמיתי. ירידה זו בולטת במיוחד בנכסים מסחריים ובנכסי מגורים באזורים מסוימים.
 • פוטנציאל השבחה גבוה – שוק הנדל”ן האמריקאי נחשב לבעל פוטנציאל השבחה גבוה, במיוחד בערים גדולות ובאזורים מבוקשים. השקעה מושכלת בנכסים בעלי פוטנציאל השבחה יכולה להניב רווחים משמעותיים בטווח הארוך.
 • שוק יציב ובוגר – שוק הנדל”ן האמריקאי הוא שוק יציב ובוגר, עם מערכת משפטית ותקנות ברורות, מה שמפחית את הסיכון למשקיעים. בנוסף, הכלכלה האמריקאית נחשבת לאחת החזקות והיציבות בעולם.
 • תשואה פוטנציאלית גבוהה – השקעה בנדל”ן בארה”ב יכולה להניב תשואה גבוהה גם מהכנסות משכירות וגם מעליית ערך הנכס. שיעורי התשואה משתנים בהתאם לסוג הנכס, למיקום ולגורמים נוספים, אך באופן כללי, השוק האמריקאי מציע פוטנציאל תשואה גבוה יותר מאשר השוק הישראלי.
 • גיוון תיק ההשקעות – השקעה בנדל”ן בארה”ב מאפשרת למשקיעים לגוון את תיק ההשקעות שלהם ולהפחית את התלות בשוק הישראלי. גיוון זה יכול להפחית את הסיכון הכולל של תיק ההשקעות ולהגדיל את פוטנציאל הרווח.

אילו אתגרים קיימים בהשקעה בארה”ב?

לצד היתרונות הרבים, חשוב להיות מודעים גם לאתגרים הכרוכים בהשקעה בנדל”ן בארה”ב. ניהול נכס מרחוק מצריך תכנון קפדני והיעזרות באנשי מקצוע מקומיים כמו מנהלי נכסים שיוכלו לטפל בנכס באופן שוטף. יש להכיר את חוקי המיסוי והרגולציה השונים בארה”ב ולהתייעץ עם מומחים בתחום על מנת להימנע מטעויות ובעיות משפטיות והרי ששוק הנדל”ן האמריקאי הוא שוק תחרותי, ולכן חשוב לבצע מחקר מעמיק ולבחור נכסים בעלי פוטנציאל גבוה. בנוסף, יש להתחרות עם משקיעים מקומיים וזרים אחרים על נכסים אטרקטיביים.

ליווי מקצועי יכול להקל עליכם

כדי להצליח בהשקעה בנדל”ן בארה”ב חשוב לבצע מחקר מעמיק ולבחור נכסים באזורים בעלי פוטנציאל צמיחה גבוה. בנוסף מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מנוסים כמו מתווכים, עורכי דין ויועצי מס, שיוכלו לסייע בתהליך הרכישה והניהול של הנכס. שוק הנדל”ן בארה”ב מציע למשקיעים ישראלים הזדמנות ייחודית לרכוש נכסים איכותיים במחירים אטרקטיביים וליהנות מתשואה פוטנציאלית גבוהה. עם זאת, חשוב לזכור כי השקעה בנדל”ן בחו”ל דורשת תכנון קפדני וליווי מקצועי על מנת להבטיח את הצלחתה ולכן כמו כל פרויקט בחייכם שאתם לוקחים אותו ברצינות ומבצעים אותו על הצד הטוב ביותר בליווי נכון, גם כאן, כאשר מדובר על השקעות נדל”ן בארה”ב חשוב שתעשו זאת נכון. כי מדובר בחיים שלכם, בנכסים שלכם, ובהון הפרטי שאתם בסך הכל דואגים לכך שיהווה לכם עתיד טוב יותר.

אין תגובות

הכוכב הקטן של עולם הקריפטו: מה זה סטושי?

הכוכב הקטן של עולם הקריפטו: מה זה סטושי?

ביקום הרחב של מטבעות קריפטו, ביטקוין שולט בתור המטבע הדיגיטלי הידוע והנפוץ ביותר. למרות כל התחרות שקמה לו לאורך השנים, הוא נותר העל הערך הרב ביותר.

עם זאת, גם אנשים שיודעים היטב מה זה ביטקוין לא בהכרח מכירים היבט מרתק שלו: ה-Satoshi, שנקרא על שם היוצר החידתי של המטבע, סאטושי נקמוטו. המונח “סטושי” מייצג את היחידה הקטנה ביותר של מטבע הביטקוין.

מזה ומדוע הוא קיים? חשוב מאוד לדעת.

מה זה סטושי?

סטושי עבור ביטקוין הוא כמו אגורה לשקל או סנט לדולר – רק הרבה יותר קטן. זוהי היחידה הקטנה ביותר במערכת הביטקוין, אשר שווה לאחד חלקי מאה מיליון ביטקוין בודד (0.00000001 BTC). חלוקה זו מאפשרת לבצע עסקאות מדויקות ביותר ומספקת מספר יתרונות כאשר ערכו של הביטקוין עצמו הופך משמעותי. נכון להיום, עסקה בביטקוינים שלמים לא תהיה מעשית לרכישות יומיומיות בשל ערכם הגבוה. Satoshis מציעים פתרון טוב על ידי הפעלת עסקאות במרווחים הרבה יותר קטנים ושמישים.

מדוע נוצר הסטושי?

עסקאות קטנות יותר – ככל שערכו של הביטקוין זינק, הצורך ביחידות קטנות יותר נעשה ברור. עם סטושים, ניתן לבצע עסקאות הדורשות פחות מביטקוין שלם אחד, כמו שימוש יומיומי ומיקרו-עסקאות, בין אם קניית כוס קפה או תשלום עבור מנוי.

הגדלת הנגישות – על ידי פירוק הביטקוין ליחידות קטנות יותר, Satoshis עוזרים להנגיש את המטבע לקהל רחב יותר. אנשים שלא יכולים לא להרשות לעצמם לרכוש ביטקוין שלם, עדיין יכולים להשתתף במרחב המטבעות הקריפטוגרפיים על ידי רכישת סטושים. ההכללה הזו מטפחת אימוץ רחב יותר ושימושיות של ביטקוין כמטבע.

גמישות בתמחור – קיום שברי הביטקוין מספק גמישות לתמחור סחורות ושירותים. ללא יחידות קטנות כאלה, המוכרים ייאלצו לעגל סכומים למספרים קרובים יותר, לרוב פחות מדויקים. Satoshis מאפשרים תמחור מדויק, וזה שימושי במיוחד בסחר בינלאומי שבו שערי החליפין יכולים להשפיע באופן משמעותי על העלויות.

השימוש המעשי בסטושים

בעסקאות יומיומיות, במיוחד כשמדובר בעסקאות קטנות, Satoshis שימושיים להפליא. עבור חובבי קריפטו העוסקים במסחר קבוע, יש להבין אותם ולהשתמש בהם.

יתרה מכך, ככל שהביטקוין ימשיך להיות מאומץ על ידי יותר סוחרים ועסקים ברחבי העולם, הרלוונטיות של Satoshis ככל הנראה תגדל. הם עשויים להפוך לסטנדרט לתשלומים מקוונים קטנים, במקום מטבעות פיאט מסורתיים.

כיצד להמיר ביטקוין לסטושי?

המרת ביטקוין לסטושי היא תהליך מתמטי פשוט. מכיוון שסטושי אחד שווה ל-0.00000001 BTC, כדי לגלות כמה סטושי יש בביטקוין, מכפילים את מספר הביטקוינים במאה מיליון. לדוגמה, אם יש לכם 0.05 BTC ואתם רוצים לדעת כמה סטושי זה, בצעו את החישוב הבא:

0.05 BTC * 100,000,000 = 5,000,000 Satoshis

המרה זו מטופלת לרוב באופן אוטומטי על ידי בורסות וארנקי קריפטו, כאשר משתמשים מבצעים עסקאות בביטקוין, ומציגות את הסכומים בביטקוין ובסטושי.

קרדיט תמונה pexels

אין תגובות

פרסום עסק למכירה

פרסום עסק למכירה

פרסום עסק למכירה

יזמים רבים מציעים עסקים או מיזמים בבעלותם למכירה.

מכירת העסק עשויה להיות מסיבות שונות ומגוונות – פירוק שותפות, קשיים כלכליים, מעבר לחו”ל, שינוי סטאטוס משפחתי, אקזיט ועוד.

קרא עוד

אין תגובות

מועדון ה-15%: לייצר מעל 15% תשואה זו לא מילה גיסה

לייצר מעל 15% תשואה זו לא מילה גיסה - השקעה בנדל"ן

לייצר מעל 15% תשואה

מרבית המשקיעים ומנהלי הקרנות מדברים ומכוונים ל”השקעות סולידיות”.

קרא עוד

אין תגובות

מדריך קצר על השקעות אלטרנטיביות

מדריך קצר על השקעות אלטרנטיביות

לצד האפשרות להשקיע בנכסים שנסחרים בבורסה כמו מניות, משקיעים יכולים לבחור לשים את כספם על נכסים מוחשיים כמו מתכות יקרות, נכסים פיננסיים כמו קרנות גידור או נכסים דיגיטליים כמו קריפטו ו-NFT.

כל ההשקעות שנעשות מחוץ לשוק ההון מאוגדות תחת שם אחד: השקעות אלטרנטיביות (חלופיות). למה, למי ומתי כדאי להשקיע בהן?

קרא עוד

אין תגובות

איך בוחרים את העסק שנרצה להשקיע בו?

איך בוחרים את העסק שנרצה להשקיע בו?

שאלת השאלות – באיזה עסק נבחר להשקיע?

ובכן, קיימים משתנים רבים, אך קיימים גם מספר מרכיבים שחוזרים על עצמם וייתנו לנו סיבות טובות להשקיע או לא.

בדקו את הנושאים הבאים בקפידה ובקשו לראות נתונים מדויקים מכלל התקופה של העסק. לא רק מהשנה האחרונה.

קרא עוד

אין תגובות

נכסים דיגיטליים: מה זה ואיך עושים מזה כסף?

אתר בתחום ההורות והילדים למכירה - 10,000 גולשים בחודש!

נכסים דיגיטליים: מה זה ואיך עושים מזה כסף?

הקונוטציה הישירה שעולה בראשנו למשמע המילים “נכס” או “נדל”ן מניב”, היא לבית מגורים/חנות מסחרית, המושכרים ומייצרים הכנסה חודשית שוטפת (אחרי השקעה של מאות אלפים עד מיליונים). התפתחות עולם המסחר האינטרנטי יצרה את המושג החדש “נכס דיגיטלי”, אשר עקרונותיו דומים לנכסים הפיזיים- מייצרים “נכס” באינטרנט ומפתחים אותו לכדי מצב של הכנסה חודשית שוטפת.

קרא עוד

אין תגובות

מודל ה-BRRR: עסקאות מימון לנדל”ן בארה”ב?

נדל"ן - מולטי פמילי בפלורידה, ארה"ב

עליית מחירי הנדל”ן בשוק האמריקאי והתחזקות הבנקים בארה”ב בעשור האחרון, מאפשרים בתקופה האחרונה ליזמי נדל”ן לעבוד במודל חדש-ישן, ה-BRRR:

Buy, Rehab, Rent, Refinance

משמעות המודל: רכשו את הנכס, בצעו שיפוץ לכדי מצב הראוי למגורים ובהתאם לסטנדרט האיזור, השכירו את הנכס ולאחר תקופה מסויימת בצעו מימון מחדש.

קרא עוד

אין תגובות

השקעה בנכס דיגיטלי

השקעה בנכס דיגיטלי פסיבי

מהי השקעה בנכס דיגיטלי?

נכס דיגיטלי היום הוא כל אתר שעשוי להכניס כסף. זה יכול להיות אתר קורסים אונליין, אתר חנות אונליין, פורטל בנושא מסוים, וגם אתר של בעל מקצוע שמביא לו לקוחות, הוא נכס דיגיטלי. זהו אלמנט אינטרנטי, אשר מייצר עבור בעליו הכנסה וזו יכולה להיות הכנסה חודשית. אתר שאפשר לממש בסופו של דבר אם נמכור אותו. בנוסף לסוגים של אתרים מסוימים גם דף בפייסבוק יכול להיות נכס דיגיטלי, פודקאסט, ערוץ ביוטיוב ועוד.

קרא עוד

אין תגובות

האם לפתוח עסק אחרי הצבא?

צעיר אחרי צבא שוקל אם לפתוח עסק עצמאי

השתחררתם מהצבא? האם כדאי לכם להפוך לעצמאיים?

השתחררתם מהצבא מזל טוב! עתה עומדת בפניכם דילמה לא פשוטה, האם לטייל בחו”ל, ללכת ללמוד תואר באוניברסיטה או להפוך ליזמים עצמאים, לפתוח עסק משלכם או לרכוש עסק קיים ולהפוך אותו לשלכם.

קרא עוד

צור קשר

לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

מעוניינים בשיחה עם נציג?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


  לשאלות ופרסום נכסים:
  טלפון: 0723971642
  אימייל: info@brokerli.com

  לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו