יזמים רבים צריכים הון שמצטרף בנוסף להון העצמי שלהם, לפתיחת עסק חדש או להרחבת העסק הקיים.

השקעות בעסקים | איך תגייסו השקעה לעסק שלכם?

בפני כל יזם קיימות 2 אפשרויות להשלמת ההון

 1. הלוואה בנקאית/חוץ בנקאית
 2. גיוס הון ממשקיעים

לכל אחד מהאפיקים יש יתרונות וחסרונות.

תיווך עסקים למכירה - ברוקרלי השקעות

בלקיחת הלוואה היזם נשאר בעל העסק לבד, ממשיך לשלוט בו לבדו ולקבל החלטות. מצד שני, הוא נושא בכל החוב והסיכון, לצד זה שיכולת המינוף שלו מוגבלת (לדוגמא, הוא צריך מיליון ש״ח להתרחבות, אבל זכאי מהבנקים והקרנות השונות ל-200,000 ש״ח בלבד, כך שבכל מקרה זה לא יספיק לו).

היתרון בלגייס הון ממשקיעים, הוא שהיקף ההון לא מוגבל ובנוסף המשקיע שותף לסיכון. מדובר בהשקעה ולא בהלוואה, כך שהמשקיע מודע לכך שייתכן שחלק מכספו או כל כספו לא יחזור אליו.

  ברוקרלי השקעות בע"מ לשירותך

  מחפשים לשוחח עם אחד המומחים שלנו?

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר.

  איך עושים את זה ואיפה מוצאים משקיעים?

  טוב ששאלתם. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

  אנחנו בברוקרלי מתמחים בגיוס הון, גם לעסקאות הון סיכון (סטארט אפים) וגם לגיוס הון להשקעות בעסקים. מעבר לכך ולעיתים חשוב מכך, כחברה מובילה בעולמות ההשקעות בסקטורים שונים בכלל ובעסקים בפרט, יש לנו מאגר של אלפי משקיעים מפולטרים ומפולחים, לרבות תקציבי השקעה, סיבולת סיכון, תחומי עניין ועוד.

  ובנוסף אנחנו מקבלים פניות מעשרות משקיעים חדשים מדיי חודש שמגיעים אלינו דרך אתר ברוקרלי המקודם מאד בגוגל, קהילת פייסבוק ענקית בתחום וכתוצאה מהמוניטין העצום שצברנו במהלך השנים האחרונות.

  אנחנו נלך איתכם יחד ביד מרגע בניית התכניות, דרך פגישות מו״מ עם המשקיעים ועד הרגע בו תמצאו את המשקיע המיוחל ותצאו לעתיד ורוד יחד.

  איך מגייסים השקעה נכון?

  בקצרה, חשוב לדאוג ל-3 דברים בצורה הרמטית וסופר מקצועית: תכנית עסקית, תחזית פיננסית ומצגת משקיעים (שתתמצת את התכנית העסקית והתחזית הפיננסית). לעיתים נצטרך גם הערכת שווי.

  הצגה מקצועית ואיכותית, תסביר למשקיע בדיוק מה אנחנו רוצים ממנו, מה הוא יקבל מאיתנו בתמורה, אילו הגנות נספק לו על כספו ומה ההשקעה שלו תעשה בשנים הקרובות.

  אתם עדיין כאן?

  תשאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת איפיון מלאה.

  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו