תיווך עסקים למכירה - ברוקרלי השקעות

אחד המרכיבים הכי חשובים בשלב הכנת העסק למכירה, הוא שלב הערכת השווי.

הערכת שווי כוללת ניתוח פרמטרים רבים, ביניהם נכסים והתחייבויות, תזרים מזומנים, הכנסות ורווחים, פוטנציאל צמיחה וכו׳, בכדי להגיע לשווי הנכון והמדוייק ביותר לעסק המוצע למכירה.

הערכת שווי ריאלית ומקצועית תעזור למכור את העסק בצורה הרבה יותר יעילה ומהירה. כחלק מפעילותנו השוטפת בברוקרלי, אנו עוסקים במיזוגים, רכישות והשקעות בעסקים.

בחלק מהמקרים אנחנו מבצעים את הערכת השווי לעסק המוצע למכירה בעצמנו, לעיתים בעל העסק מגיע אלינו לאחר שביצע הערכת שווי או לחילופין החליט לוותר עליה לחלוטין.

ברוקרלי המומחים לביצוע הערכות שווי

  ברוקרלי השקעות בע"מ לשירותך

  מחפשים לשוחח עם אחד המומחים שלנו?

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר.

  באותם מקרים בהם העסק החליט על השווי בעצמו או ביצע הערכת שווי לא מקצועית ומתומחר בשווי גבוה מידי, ברוב המקרים רוכשים פוטנציאליים אפילו לא טורחים לפנות לגביו.

  ניתן דוגמא כללית כדי להמחיש

  נניח שעסק בתחום מסויים מרוויח מיליון ש״ח בשנה, והמכפיל הנהוג בתחום הוא 3, אזי ששויו של העסק הוא 3,000,000 ש״ח. עם הערכת שווי לקויה, בעל העסק עשוי לדרוש 6,000,000 ש״ח, ובמצב כזה העסק פשוט לא יכול להימכר.

  נתקלנו בהמון מקרים כאלו, והחכמה היא לא סתם לזרוק מספר ולשים את העסק ״על המדף״. בסוף העסק רוצה להימכר, וכדי לעשות זאת הוא צריך לקבל שווי קרוב ככל שאפשר למציאות. שימו לב- אין הדבר אומר שצריך להוריד מחירים, אלא לתמחר נכון. נתקלנו בלא מעט מקרים בהם בעלי העסק רצו מחיר מסויים, כאשר בפועל העסק שלהם היה שווה הרבה יותר.

  כגוף המוביל בישראל לאיתור קונים לעסקים, בזכות האתר שלנו שמקודם מאד אורגנית בעשרות ביטויי מפתח, לצד קהילת הפייסבוק הכי גדולה לקנייה ולמכירת עסקים, מאגר קונים ומשקיעים עצום ומופלח לפי תקציב ותחומי עניין שבנינו במשך השנים, ועבודה משותפת עם רוב גופי התיווך העסקי בישראל אנחנו הגוף היחיד שמייצר עסקאות בשוק הלכה למעשה ואופן שוטף, עם מספר עסקאות בכל חודש. אנחנו מלווים אתכם בצורה המקצועית ביותר משלב בניית תיק המכירה, דרך סינון קונים, ניהול שלב המו״מ ועד חתימת ההסכמים ומכירת העסק בפועל.

  אז אם אתם רוצים למכור את העסק במחיר האופטימילי והריאלי ביותר ולהגיע לקונה הנכון בזמן הנכון ובהקדם האפשרי- אל תעשו צעד נוסף לפני שאתם סגורים על השווי.

  מחכים לכם כאן לשיחת ייעוץ ואיפיון.

  הערכת שווי חברות ועסקים –  חשוב שתדעו

  לא אחת אנחנו שומעים על המושגים הקשורים להערכת שווי חברות ועסקי. ולא תמיד אנחנו מבינים במה מדובר. האם מדובר בנכסים פיזיים? האם מדובר בנכסים וירטואליים? ובכלל. מהם השלבים שבהם אנחנו חייבים לדעת כמה באמת שווים העסקים, החברות או הנכסים.

  בעולם שבו יש חדשנות גבוהה כל כך. דיגיטליות ענפה וטכנולוגיה נהדרת קל לבצע מהלכים איכותיים. גם הערכה של שווי של חברות ושל עסקים קל היום לבצע. אתם לא צריכים להיות אנשי עסקים ממולחים כדי להבין כמה חשוב לדעת הערכת שווי חברות ועסקים אך יחד עם זאת, כן חשוב לדעת מינימום על הנושא.

  כשאתם מרגישים את הצורך בהבנת אומדן שווי חברות, חשוב שתעשו זאת באופן מקצועי ומדויק. בגלל שאתם לא באמת יכולים לעשות זאת בעצמכם, כאן מגיע הצורך לשכור אנשי מקצוע וחברות מקצועיות לשם כך, ואנחנו שמחים להנגיש לכם מספר טיפים לשם כך.

  מה זה בעצם הערכת שווי חברות ועסקים?

  הערכת שווי חברות ועסקים היא אומדן השווי של הנכסים, המוצרים, ההתחייבויות ואפילו הערכה עתידית של הכנסות לעומת חבויות. הסיבות בגינן אנחנו מגיעים אל הערכות או הן כאשר ישנו תהליך של מיזוג ורכישה, שינוי בשותפים, השקעות הון בתכניות, תקן חשבונאות, ביקורות. הערכה של שווי מניות, רכישה של מניות. הפיכה מחברה ציבורית לפרטית, בחינה של אופציות מכירה, רכישה של מיזמים. חילוקי דעות בין שותפים, בעלי מניות או עורכי דין וגם הערכה לצורך עדכון עבור דוחות כלכליים ורשויות המס.

  כל מי שנמצא בתוך העולם העסקי מבין שמדובר בעולם מקביל לעולם הרגיל, ולכן יש נורמות מסוימות. תכנים, מושגים וגם התנהלויות השייכות אך ורק אל העולם העסקי. צריך לעבוד קשה ולצלול לעומק ההתנהלות הזאת. ומי שלא מכיר את הסיטואציה והעולם הזה לא באמת יודע. מובן שאינכם צריכים להיות חלק מהבוחנים והמעריכים. אך כן להכיר מעט את התחום בבסיסו.

  אתם יכולים להיות בעלי נכסים אינטרנטיים וירטואליים להם יש אפשרות לבצע הערכה כלכלית. בעלי נכסים עסקיים פיזיים כמו רשת חנויות, או פשוט חנות אחת אפילו. בעלי נכסים

  הנושא של הערכת שווי חברות ועסקים הוא צעד שמבצעים בסיטואציות ספציפיות. תהליך מורכב. שלא קל להבין אותו אם אתם מנסים אותו לבדכם. וכאן נכנסת לתמונה חברה מקצועית שיש למצוא על מנת שתבצע את התהליך הזה עבורכם.

  בתהליך זה אתם למעשה מקבלים את אומדן שווי החברה על בסיס ידע מהעבר, וידע מההווה. נתונים ותובנות לעתיד כולל חבויות וכולל רווחים. בדרך זו אתם מבצעים ניתוח שוק עסקי, זאת בהתאם ליכולות הכלכליות. וגם מבצעים תכנית עסקית לגבי עתיד החברה כאשר זו מותאמת באופן אישי.

  את התהליך הזה יש לבצע עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, המתמחים בתחום ללא דופי. מדובר בנכסים שלכם. בין אם נכסים פיזיים ובין אם לא. חברה ועסק בעלי פעילות עסקית הם נכס כלכלי לכל דבר וזה הגיוני וטבעי שאתם מעוניינים שלנכסים העסקיים שלכם יהיה הטוב ביותר מבחינת עתיד והווה.

  איך הערכת שווי חברה מתבצע?

  הערכה של שווי חברה יכולה להגיע בשל סיבות מגוונות. הליך משפטי, מניות, שותפים, חילוקי דעות, או גם תהליכי גירושין בהם יש הערכת שווי חברה. או גם לצורך מהלך אסטרטגי המבקש את שווי הנכס העסקי.

  לצורך כך, ישנם מספר מסלולים. הדרך המבוקשת ביותר היא הערכה של תזרים נוכחי ושל תזרים הצפוי מפעילות עתידית. מהערך הזה מורידים את החבויות, מוסיפים את הערך של הנכסים הפיזיים עצמם ומעריכים באופן כללי את שווי החברות על סמך רווחים ממוצעים. בדיקה זו מאפשרת אינדיקציה על הרווחים המייצגים. יש צורך לתת דגש על שינויים של השנים האחרונות, כאשר אנחנו מדגישים רווח מייצג גם של חברות מתחרות ואחרות.

  מובן שיש לשים לב שאלו באותו התחום ומקבלות את הייצוג הראוי של הנתונים. רווחים אלו מחושבים על בסיס נוסחאות. את נוסחאות אלו המומחים מכירים היטב.

  כך תבחרו את אנשי המקצוע כראוי

  כשאתם בוחרים אנשי מקצוע לטיפול בבית, תיקון, או רופאים להליך אסתטי. או בכלל לכל טיפול וטיפול, אתם מבצעים סקר שוק. גם כאן מומלץ לבצע סקר שוק נרחב ואיכותי. קבלו חוות דעת, המלצות, ביקורות, ובקשו הצעות מחיר על מנת שתוכלו לבצע השוואה.

  בתחום של הערכת שווי חברות ועסקים עליכם למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר. המומחים בתחומם. וודאו שירות, סבלנות, הכלה וכמובן מקצועיות ללא דופי וברמה גבוהה. על אנשי המקצוע להיות בעלי אופציה לביצוע משא ומתן כראוי, הכרת החוזים העסקיים. וכמובן ההתנהלות בעולם העסקים, הכרת המושגים ואופי העולם הזה.

  כל איש מקצוע בתחום זה חייב להיות אדם שאפשר לסמוך עליו. בעל נאמנות, אמינות, סודיות. וחיבור טוב אליכם. כאשר יש לכם כימיה טובה עם אנשי המקצוע אתם באמת יכולים לקבל הערכה איכותית ואמינה. כזו המביאה לפעילות עסקית טובה ואיכותית.

  דאגו לקבל המלצות מקולגות, משפחה. חברים וכל מי שאתם סומכים עליהם. כיום אפשר גם ליהנות מחוות דעת באמצעות פלטפורמות דיגיטליות המאפשרות לכם אימות של אותן חוות הדעת.

  חברה מקצועית וברמה גבוהה תעניק לכם ליווי מקצועי ללא דופי מהצעד הראשון. ועד למצב שבו החברה שלכם מתחילה פעילות חדשה. מחדשת דרכיה. או פשוט נמצאת לפני עסקה טובה ואיכותית.

  כאשר אתם מלווים בידיים הטובות ביותר, אין שום סיבה שלא תצלחו את המהלך. אתם לא צריכים ללכת וללמוד עכשיו תואר שני במנהל עסקים. אתם יכולים להישאר עם הנסיון שלכם, ולדעת פשוט לשכור את האנשים הנכונים.

  אנשי המקצוע הנכונים לא רק יהפכו לקולגות טובות. עבור עסקים מסוימים אלו גם הופכים להיות חברים לחיים. ולכו תדעו מה השלב הבא מכין לכם, ואיזו הפתעה מחכה לכם.

  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו