אם אתם רוצים למכור את העסק שלכם או לקנות עסק, דברו עם ברוקרלי – ותקבלו הרבה מעבר לשירותי תיווך עסקי!

תיווך עסקים ברוקרלי – פשוט. מוכרים עסקים

לצפייה ברשימת העסקים למכירה באתר ברוקרלי, לחצו כאן.

תיווך עסקים למכירה - ברוקרלי השקעות

  ברוקרלי השקעות בע"מ לשירותך

  מחפשים לשוחח עם אחד המומחים שלנו?

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר.

  קונים?

  מעבר למאגר העסקים העצום אצלנו באתר- אנחנו מספקים שירותי איתור עסקה VIP,  באמצעות מאגר עסקים סודי וחיפוש אקטיבי דרך מערך הקשרים ושיתופי הפעולה המערכתי והרחב שלנו – שמכסה כמעט את כל ההזדמנויות בשוק.

  מוכרים?

  הדרך הטובה ביותר למכור את העסק כיום היא ע”י ליווי של ברוקרלי השקעות. ברוקרלי בעלת מאגר קונים גדול ומפולח לפי תחום ותקציב שנבנה במשך שנים, אצלנו תקבלו את החשיפה הגדולה האיכותית והממוקדת ביותר שיש למכירת העסק שלכם. הצוות שלנו מורכב מקבוצה של סוכנים ויועצים עסקיים מנוסים מאד גם בזירה העסקית וגם במכירת עסקים הלכה למעשה במשך שנים

  ברוקרלי – הסיכוי הטוב ביותר לקניה ומכירה של העסק שלכם, ויש עוד הרבה שאפשר לספר לכם רק בטלפון!

  כשעובדים עם ברוקרלי חוסכים לכם הרבה זמן בתהליך מכירת העסק ע”י קביעת שווי נכון שיקדם מכירה, פניה יזומה לקונים אסטרטגיים ופיננסיים לפי סקטור, שעובדים איתנו במשך שנים וסינון מלא של פניות לא רלוונטיות כולל התנהלות מול קונים שמבינים היטב מה הם עומדים לקנות לפני שמתחילים מולך כל סוג של תהליך וליווי מלא עד העסקה במשא ומתן ובבניית מבנה העסקה הנכון למכירת העסק שלכם. בברוקרלי מוכרים עסקים הלכה למעשה במשך שנים ונשמח לעזור גם לכם.

  מכירת עסקים עם ברוקרלי – למה כדאי למכור איתנו?

  1. הערכת שווי מדוייקת: הערכת שווי אמיתית של עסק מורכבת מפרמטרים רבים. עקב החיבור הרגשי שלרוב יש לבעל העסק למיזם שלו, נוטים בעלי עסקים להעריך את שוויו של העסק שלהם בשווי גבוה יותר משוויו האמיתי, דבר שמקשה עליהם את המכירה ואף הופך אותה לבלתי אפשרית. מהצד השני, בעלי עסקים ש”לחוצים” למכור, עשויים להעריך את העסק שלהם בחסר ולהפסיד הרבה מאוד כסף במכירה. אנחנו בברוקרלי נבצע הערכת שווי מפורטת ומדוייקת, בעזרת ניתוח הדוחות הפיננסיים של העסק, מכפילי רווח נהוגים בשוק, הערכה שווי סחורה ומוניטין, הערכת סיכונים, ניתוח S.W.O.T ועוד.
  2. בניית “תיק מכירה”: בהתבסס על הנתונים שאספנו והשווי שהערכנו, אנחנו בונים “תיק מכירה” לעסק הכולל את כל הנתונים והפרמטרים החשובים, לקראת החשיפה לקונים פוטנציאליים.
  3. חשיפה אדירה לקונים רלוונטיים: מתוקף היותנו אחד מהגופים הגדולים והמובילים בשוק, אנחנו נהנים מחשיפה אורגנית גדולה וכמות גולשים איכותית ומדוייקת בכל חודש, זאת לצד ערוצי הפצה ישירים נוספים שיצרנו לאורך כל תקופת הפעילות שלנו. כפועל יוצא, אנחנו מבצעים “Matching” ברמה גבוהה מאוד בין מוכרים לקונים פוטנציאליים מאותו תחום, וע”י כך מייצרים המון עסקאות הלכה למעשה.
  4. שיקוף העסקה לקונים: לאחר שהצלחנו לעניין מספר קונים פוטנציאליים, אנחנו מעמיקים איתם את השיח על העסק, הנתונים והדוחות שלו; המטרה שלנו היא להשאיר אתכם, המוכרים, בלי כאבי ראש ורעשי רקע, אנחנו מנהלים את תחילת המו”מ ובודקים התאמתו של הקונה לעסק שלכם. ברגע שהקונה הפוטנציאלי מבין את העסק, מתרשם ומביע עניין רציני ברכישה, מכאן עוברים לשלב המו”מ, אליו כבר מגיע מוכן ומוכוון קנייה.
  5. חיבור בין הצדדים וליווי התהליך: לאחר שהקונה הפוטנציאלי קיבל את הפרטים ולמד את העסק, מתקיימת תקשורת ישירה בינו לבין המוכר, כאשר אנחנו ממשיכים לפקח וללוות את התהליך, דואגים לספק לקונה את מה שהוא צריך, ומכאן עוברים לשלב של פגישה בין הצדדים, המשך מו”מ ועד סגירתה הסופית של העסקה כמובן.

  חושבים למכור את העסק? למה אתם מחכים צלצלו ☎️ 0723971642

  קניית עסקים עם ברוקרלי – למה כדאי לקנות איתנו?

  1. איפיון צרכים מדוייק: אנחנו נותנים לכל משקיע את מלוא תשומת הלב ומאפיינים יחד את הצרכים, המטרות והתקציב המתאימים לו, ומכאן יוצאים לדרך של התאמת העסק המושלם עבורו.
  2. הכל במקום אחד: במקום להתרוצץ ברחבי הרשת, להטריד ולהטריח את עצמך בטלפונים למספר רב של עסקים עם מעט מאוד מידע עליהם, אצלנו כבר ניתן למצוא את הכל.
  3. שווי אמיתי: אנחנו לא מפרסמים עסקים בכל מחיר, אלא מבצעים יחד עם המוכר הערכת מחיר ריאלית ומדוייקת למצב אמת ככל שאפשר, כך שהקונה נהנה ממגוון רחב של עסקים שכבר עברו וליואציה מקצועית.
  4. ליווי שוטף: אנחנו מלווים את התהליך לכל אורכו, החל משלב הצגת העסקים הפוטנציאליים, דרך בחינת דוחות פיננסיים יחד, קיום פגישה עם הצד המוכר ועד לכדי חתימת ההסכמים לאחר קבלת ההחלטה על העסק שנבחר.

  מחפשים לקנות את העסק החלומות? אנחנו צריכים לדבר ☎️ 0723971642

  מי אנחנו?

  שי אטיאס

  שי אטיאס, ראשון לציון

  מגיע מעולם היזמות העסקית עם נסיון ניהולי ברשתות, בעל רקע עשיר במכירות בריטייל ובענף העסקי. מוביל את מחלקת התיווך העסקי של ברוקרלי והשקעות ואחראי על מספר רב של עסקאות מוצלחות במהלך השנים האחרנות.

  אורי דוד

  אורי דוד, נתניה

  יזם במגוון תחומים, איש פרסום ושיווק יועץ ומלווה עסקי, בעבר בעלים של משרד פרסום מצליח שניהל תקציבי שיווק של מאות רבות של חברות ועסקים במגוון רחב של סקטורים בישראל ארה”ב קנדה ועוד. בשנים האחרונות משקיע ויזם במגוון רחב של עסקים פיזיים ודיגיטליים בארץ ובחו”ל, יועץ ומרצה בנושאי אסטרטגייה שיווקית אנליזה ועוד. מנהל ואחראי על מערך הפרסום השיווק והמכירות בברוקרלי השקעות.
  שימי אלימלך

  שימי אלימלך, נס ציונה

  מנהל קרנות השקעה, יזם עם נסיון רב בגיוסי כספים ומשקיעים לפרוייקטים שונים בתחום העסקים והנדל”ן. משקיע בצורה מגוונת בעסקים, נכסי מולטיפמילי ובבתים פרטיים ובמקביל עוסק בהשכרות לטווח קצר ועסקאות קצרות לרווחי הון (פליפ) מלווה משקיעים ומגייס קרנות השקעה במשך שנים. משקיע גם בנדל”ן בישראל בעסקאות לטווח קצר דרך פלטפורמת Airbnb ומלווה משקיעים בתחום. בעלים של רשת לייזר סיטי, הרשת הגדול בארץ למשחקי לייזר טאג לצד יזמויות שונות בתחום העסקים הדיגיטליים.

   ברוקרלי השקעות בע"מ לשירותך

   מחפשים לשוחח עם אחד המומחים שלנו?

   צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר.

   מכירת עסק ותיווך, איך הם קשורים אחד לשני?

   הסיטואציה שבה אדם בעל עסק מוכר את העסק שלו לאנשים אחרים היא סיטואציה נפוצה ומוכרת. מדובר בהליך של העברת בעלות של עסק לאנשים אחרים לאחר הסכמה על מחיר, ותנאים נוספים.

   אין ספק שזוהי מטרה ברורה לשני הצדדים, בעל העסק מעוניין למכור את העסק, ובעל הממון מעוניין לקנות אותו. יחד עם זאת, זו עדיין עסקה פורמלית לכל דבר וצריך לנהל משא ומתן על פרטים אלו ואחרים.

   איך מנהלים משא ומתן כזה, מדוע תיווך עסקים למכירה הוא מקצוע כל כך מבוקש ובוער בשנים האחרונות. ולמה בעצם אנחנו זקוקים למתווך לעסקים עבור הפעולה הפשוטה הזאת? נסביר הכל מיד.

   תיווך עסקים למכירה – מכירת עסק מעולם לא היתה קלה יותר

   כשאנחנו חושבים על עסקים למכירה ועל הסיטואציה, אנחנו לא תמיד ‘מחשבים’ נכון את כל מה שצריך לקרות. אנחנו חושבים על מכירה, רכישה, והפעולה הפשוטה שלמעשה לא צריכה מבחינתנו לפחות לגרור אחריה חיכוכים.

   אך האמת היא שכל מתווך עסקים יודע שמדובר בפרטי עסקה שיש בה יותר ממשא ומתן על המחיר בלבד. יש הרבה כסף שיושב כאן בעסקה כזאת ולפעמים מומלץ לשכור שירות תיווך לעסקים שיקל עלינו בתהליך. תיווך עסקים למכירה מעניק לשני הצדדים את היכולת לגשר בין נקודות החיכוך, ולהוציא את התהליך לפועל באופן חלק ומהיר.

   מה תפקידו של מתווך עסקים למכירה ואיך הוא מסייע בתהליך?

   כשאתם שוכרים מתווך עסקים במרכז או בכל מקום אחר בארץ חשוב שתדעו שמדובר בצד חיצוני בעסקת המכירה. שירות תיווך לעסקים יכול לשכור גם צד המוכר וגם צד הקונה של העסק לצורך הייצוג.

   המתווך מביא עמו הרבה נסיון בעסקאות של מכירת עסקים בעיקר בגלל כל סוגי העסקאות שהוא היה בהן וחווה אותן. חשוב שתדעו שאותו מתווך עסקים בדרום או בכל מקום בארץ אינו צד בעסקה. יחד עם זאת, מקובל כן לשלם אל אותו מתווך עסקים ששכרתם עמלה מהעסקה. לרוב, השירותים שנותן מתווך מטעם תיווך עסקים למכירה הם:

   • תזכיר חברה

   כל אדם המבקש למכור את העסק שנמצא בבעלותו עליו להציג מידע עבור הרוכשים. תזכיר החברה או למעשה מסמך שמתאר את העסק, את הפרטים הבסיסיים בו הרלוונטיים עבור הרוכשים. מתווך עסקים מסייע בהכנת תזכיר זה על מנת שאותם עסקים למכירה יהיו מוכנים למכירה פורמלית ללא חיכוכים ואי הבנות.

   • הערכת שווי העסק

   כשאנחנו מציעים חברות למכירה מומלץ שנדע מה שווי החברה שלנו. ישנם פרמטרים שונים שמשפיעים על שוויה של החברה וגם דרכים מגוונות להערכתה. גם בתחום זה, מתווך עסקים בדרום או בכל מקום בארץ יוכל לעשות זאת בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

   • חיפוש קונים

   מתווך עסקים בצפון או בכל מקום אחר בארץ ידע למצוא לכם רוכשים איכותיים. כך אתם כבעלי העסקים תוכלו להמשיך ולנהל את החברה בזמן שאותו מתווך עסקים ששכרתם ימשיך לנהל את העסק.

   • סינון רוכשים

   כשאנחנו כבעלי העסקים מחפשים לקנות או למכור עסקים אנחנו מקבלים מגוון של הצעות. לא כולן מתאימות, והתפקיד של אדם מקצועי המבצע תיווך עסקים למכירה הוא גם לבחור את הרוכשים הפוטנציאליים. מתווך עסקים מסייע בבחירת המועמדים המתאימים, גם אם מדובר במכירה וגם אם מדובר בקניה.

   • חיפוש השקעה

   כל איש מקצוע המעניק שירות תיווך לעסקים מסייע גם במציאת הזדמנויות השקעה. הזדמנות השקעה היא ממש כמו חיפוש קונים.

   תיווך עסקים למכירה העברת מפתחות לבעל העסק החדש

   באמצעות תיווך לעסקים איכותי, תוכלו להשיג את כל מה שאתם מעוניינים בו. בין אם זהו מחיר קניה מקסימלי אם אתם בצד הקונה, ובין אם זה מחיר מכירה מקסימלי אם אתם בצד המוכר.

   תיווך לעסקים למכירה – למה חשוב שתשכרו את השירות הזה?

   אין ספק שלא מדובר במכירה של מוצר יד שניה, או מכירת חצר ולכן, מומלץ שתקחו בחשבון את כל האילוצים הרלוונטיים.

   עליכם לשמור על סודיות מוחלטת בזמן התהליך על מנת שלא תפגעו בעסק. אי סודיות עוד עלול לפגוע גם ברווחים, וגם בבעלי העסק.

   בנוסף, מתווך עסקים מקצועי ובעל מספיק נסיון ידע לבצע משא ומתן מספיק מוצלח שיגרום לשביעות רצון המוכר. וגם לשביעות רצון הגונה.

   זהו למעשה כוח משמעותי בתהליך של מכירת עסק או חברה היות והוא מזרז את התהליך. כאשר אתם שוכרים תיווך עסקים למכירה חשוב שתדעו שאתם מקבלים סינון קונים מדויק. למידה איכותית של העסק, מהותו ומטרתו על בוריו לצורך הצגת ושיווק העסק למכירה כראוי. וגם פגישות בפועל של מתווך עסקים בדרום או בכל מקום בארץ עם הקונים הפוטנציאליים. כך הסינון לא נעשה באופן ‘עיוור’ אלא במדויק. והעסק, ואתם תקבלו את הרוכשים או המשקיעים הנכונים ביותר לכם.

   איך למצוא מתווך עסקים איכותי לתהליך?

   כמו בכל שירות או מוצר שמתעניינים בו, חשוב מאד שתהיינה המלצות, ביקורות וחוות דעת. המלצה, ביקורת, או אפילו אינדיקציה מקצועית לגבי איך אנשי המקצוע שאנחנו עומדים לשכור את השירות שלהם עובדים.

   במקרה של תיווך עסקים למכירה תוכלו תמיד לדבר עם לקוחות קודמים. לבדוק את חוות הדעת של לקוחות נוכחיים, ובנוסף, לחפש בפלטפורמות המתאימות ביקורות וחוות דעת.

   להמלצות של חברים קרובים, משפחה, מכרים ואנשים שאתם סומכים עליהם יש משקל רב. לכן כשאתם מתכוננים למכור את העסק, נכון שלסודיות יש משמעות. אך אם אתם יודעים על אנשים בסביבתכם שחוו את הסיטואציה והשתמשו גם באותו שירות תיווך לעסקים שאלו אותם. בדקו איך התהליך עבר עבורם, מי היה המתווך שלכם, כיצד הכל עבד. ואל תשאירו שום שאלה עם סימן שאלה מאחריה.

   חשוב שכשתהיו לקראת התהליך, יהיו לכם כל התשובות.

   שאלות נוספות? דברו איתנו,

   • טלפון: 0723971642
   • אימייל: info@brokerli.com

   5 טיפים להכנת העסק למכירה

   כשאנחנו מכינים את העסק שלנו למכירה, יש כמה שלבים שצריך לעבור. חלק מהשלבים הם קריטיים ומהותיים ואנחנו נמנה עבורכם 5 מהם:

   הכינו מראש

   הכנת העסק למכירה היא ביצוע של מספר פעולות חשובות. השבחת העסק, למידת המבנה שלו, השווי שלו, ועל הפרטים הבסיסיים שמעולם לא חשבתם או היה לכם זמן לגלות אותם מראש. ממש כמו מעבר דירה, זה השלב שבו שולפים את כל המסמכים ששמתם בצד.

   אל תגלו לאף אחד

   על מנת שלא תהיה פגיעה בתהליך המכירה של העסק חשוב שתשמרו על סודיות מלאה בזמן התהליך. אל תשתפו לא את העובדים, לא את החברים, ואפילו לא את המשפחה. על מנת שהתהליך יהיה חלק וללא הדלפות מידע רצוי שלא לשתף אף אחד או אחת. בנוסף, הסכמי סודיות עבור מי שמשתפים אותו זה דבר הכרחי ומומלץ.

   הערכת שווי העסק

   כל מי שעוסק בתחום של תיווך עסקים למכירה יודע שהערכת שווי העסק על מנת לדעת מה המחיר האמיתי, היא הכרחית. היא צריכה להתבצע על ידי אנשים מקצועיים בלבד. על מנת שלא ידרשו מחיר מכירה מוגזם מדי והמכירה לא תתבצע, חשוב שתהיה לנו אינדיקציה אמיתית. הפרמטרים מהם הערכת השווי מורכבים הם מתחרים בענף, מצב השוק, מגמה עתידית, שווי העסק בבסיסו, השינויים שעבר והשדרוגים, הכנסות, הוצאות ועוד.

   שווקו את המכירה

   אם כבר הגענו לרגע שבו אנחנו יכולים לספר לעולם על הכוונה למכור את העסק, כך תעשו זאת. שיווק, פרסום, ניסוח מודעה פורמלית אבל מספיק מזמינה. ממוקדת, שיווקית, קצרה וקולעת.

   משא ומתן איכותי

   כל המטרה בתחום של תיווך לעסקים הוא בעצם איך לנהל את המשא והמתן בזמן המכירה. חשוב לדבר על הדברים לגביהם אנחנו רוצים להגיע להסכמה. לגשר על פערים בין שני הצדדים ולהתמקד במה הצד המוכר מעוניין, ובמה הצד הקונה. כל זאת, כדי ששני הצדדים יצאו מרוצים ובמקסימום תוצאות, ומינימום עגמת נפש. כל מתווך עסקים במרכז או בכל מקום אחר בארץ יודע שמדובר באמנות לשמה. על כן, יש צורך מהותי שהדבר יעשה על ידי איש מקצוע בלבד.

   צור קשר

   לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

   מעוניינים בשיחה עם נציג?
   השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


    לשאלות ופרסום נכסים:
    טלפון: 0723971642
    אימייל: info@brokerli.com

    לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו