ליווי למכירת עסק – כל התשובות שאתם צריכים לדעת

הגעתם לתקופה מכריעה שבה אתם שוקלים למכור את העסק, אבל איך עושים את זה, מאיפה מתחילים ולמה חשוב שתהיו מלווים באנשי מקצוע המבינים לעומק את התחום? כל אלו שאלות שאנחנו שמחים להעניק לכם מידע עליהן על מנת שבאמת תוכלו להגיע למכירה רווחית ואפקטיבית של העסק שלכם.

  ברוקרלי השקעות בע"מ לשירותך

  מחפשים לשוחח עם אחד המומחים שלנו?

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר.

  מה הצעד הראשון במציאת ליווי מקצועי למכירת עסק?

  כניסה לתהליך של מכירת עסק מחייבת תכנית אסטרטגית ומסודרת שכוללת בתוכה כמה וכמה פרמטרים שיש לשים עליהם דגש. בגלל שמעורבים כאן כמה וכמה צדדים החל מהמוכר, הקונה ומי שמגשר ביניהם חשוב למקסם את המכירה לתוצאות מושלמות ולעמוד בלוח זמנים מדויק מאד.

  כאן נכנס לתמונה גורם מקצועי, וחשוב שילווה אתכם גורם המתמחה בתחום ומאפשר את מרחב הפעולה המתאים לכם לצד מקצועיות המביאה ליתרונות ולמכירה בשווי מקסימלי.

  מדובר בתהליך שאינו קצר ומצריך סבלנות מרובה ויש לכך סיבה מאד מרכזית. על מנת להכין את העסק למכירה, עליו להיות מתאים ברמה הרווחית. משמע, על העסק לקבל את השווי הכלכלי האמיתי בהתאם לכמות העסקאות, בהתאם לאפקטיביות ובהתאם לבניית קהלי יעד פוטנציאליים.

  זה הרגע לפנות אל אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום על מנת לקבל את הליווי הנכון. ליווי אישי, מקצועי וכזה שיאפשר לכם באמת להגיע אל הרווחיות הראויה. ואל הפוטנציאל הגלום בתוך החברה שלכם.

  מהם הכללים הבסיסיים למכירת העסק

  למכירת בית העסק חייב להיות בסיס חזק ומסודר, ותכנית אסטרטגית. במהלך הליווי חשוב לשים לב למספר כללים בסיסיים להם תפקיד מרכזי בתהליך:

  הכנת החברה למכירה

  לפני הכל חשוב להכין את בית העסק למכירה. עליכם לבצע מספר צעדים הקשורים להשבחת החברה. צעדים אלו יביאו בסופו של דבר ערך גבוה יותר לבית העסק, ומכירה שלו ברווחיות מקסימלית.

  תעבדו בשקט

  חשוב להיות דיסקרטיים. על מנת שלא תפגמו בתהליך ובאיכותו תהיו דיסקרטיים גם מול הלקוחות. גם מול העובדים. וגם מול כל המתעניינים בעסק. אם אתם בכל זאת משתפים אדם כלשהו מתוך העסק חשוב להחתימו על הסכם סודיות.

  הערכת שווי החברה

  חלק מהותי ועיקרי מהיערכות למכירת החברה הוא הערכת שווי החברה. מובן שזהו צעד שחייב להיעשות על ידי אנשי המקצוע ולא באופן עצמאי. לא כי אנחנו לא חושבים שאין לכם את היכולות, אלא כי לאנשי המקצוע יש את הכלים הנכונים לבדיקת כל הפרמטרים המתאימים לכך. אנשי המקצוע יכולים לדעת בדיוק מה השווי האמיתי של העסק. ויודעים גם כיצד למנף את המשאבים בבית העסק להגיע לרווחיות גבוהה יותר. זהו חלק משמעותי מאד בהיערכות בית העסק למכירה ואסור לוותר על החלק הזה בתהליך.

  ניהול משא ומתן ראוי

  משא ומתן מקצועי בתהליך מכירה חייב להתקיים על סמך סעיפים בסיסיים אותם מנהלים אנשי המקצוע ומודעים להם היטב. לאנשים העוסקים בתחום יש את היכולת לקיים משא ומתן ראוי ואיכותי. פגישות עסקיות למכירת העסק כוללות מיקוד, הצגת היתרונות, הפוטנציאל העתידי הגלום והרווחיות. מדובר באומנות לשמה, ועל כן חשוב לבצע אותה על הצד הטוב ביותר כי עוד הזדמנות לא בטוח שתהיה כאן.

  על שיווק ומכירת העסק

  לא כולם מודעים לכוח של עולם השיווק גם כאשר אנחנו מדברים על ליווי למכירת עסק כי שיווק בדרך כלל מתקשר למכירת עסקאות. יחד עם זאת, מכירת העסק שלכם היא העסקה הגדולה בחייכם ועל כן לשיווק יש תפקיד מרכזי.

  מהרגע שאתם מחליטים על מכירת העסק וביצעתם את כל פעולות ההשבחה זה הזמן לספר לכולם. כרגע, שיווק ופרסום הם האמצעי הגדול ביותר שלכם לספר לכל העולם על מכירת העסק. עליכם לנסח מודעה שיווקית שמתאימה לקהל היעד שלכם ולהתאים אותה גם ברמה הגרפית.

  גם בתהליך זה יוכלו לסייע לכם אנשי המקצוע המלווים אתכם ולהפנות אתכם אל הגורמים המתאימים. המודעה חייבת להיות מנוסחת באופן מדויק המתאים לתחום בו אתם עוסקים.

  למה ליווי למכירת עסק הוא כדאי

  ליווי מקצועי וברמה גבוהה הוא מצרך בסיסי כאשר אנחנו מדברים על מכירת עסק. לפני הכל, אנשי המקצוע יוכלו לסייע לכם בביצוע המהלך בדיסקרטיות מוחלטת. מובן שחשוב להחתים על הסכם סודיות כחלק פורמלי מהצעד הזה. התכנית העסקית שאנשי המקצוע יבנו לכם תביא לרווחיות מקסימלית במכירה.

  מדובר על תהליך של כמה שנים. ולא מעכשיו לעכשיו. החברה תבנה מערך לקוחות עשיר. עסקאות יבוצעו באופן איכותי יותר והרווחים יעלו. יש לכך סיבות משמעותיות, לא רק ברמת הרווחיות אלא ברמת הפעילות העתידית המוצגת לרוכשים.

  יועצים עסקיים מקצועיים ידאגו לכך שהרווחים שלכם יוכפלו וילוו אתכם עד לרגע בו החברה כבר לא תהיה בידכם אך התמורה הכלכלית שתקבלו עבורה תהיה המקסימלית ביותר.

  מכירת עסק היא לא תהליך שאתם צריכים לעבור לבד. התקשרו כבר עכשיו לפרטים נוספים ואנו נדאג ללוות אתכם במקצועיות, באדיבות ובסבלנות מהרגע הראשון, ועד לרגע שבו תקבלו את הרווחים המקסימליים.

  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו