5 התפקידים המשמעותיים של ליווי לקניית עסק

פתיחת עסק על ידי רכישה של עסק קיים מחייבת בכמה וכמה פעולות. פעולות אלו הן בסיסיות שחשוב לבצע אותן טרם פתיחת העסק. כך תוכלו לפתוח עסק שיהיה אפקטיבי, רווחי, פורה ועונה על כל הדרישות שלכם ושל קהל היעד שלכם.

  ברוקרלי השקעות בע"מ לשירותך

  מחפשים לשוחח עם אחד המומחים שלנו?

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר.

  זוהי אחת הסיבות שכאשר אתם פותחים עסק חשוב לעשות זאת באמצעות ליווי לקניית עסק מקצועי. לא מעט אנשים בוחרים בליווי זה על מנת לבצע רכישה מושכלת. ויש לכך מספר סיבות שיכולות לשפוך אור על נושא זה עבורכם.

  למה לכם ליווי לקניית עסק ואיך זה מתבצע?

  יזמים המחפשים רכישת עסק לצורך פתיחת עסק חדש עושים זאת ממספר סיבות רלוונטיות. משיכה לענף מסוים, רווחיות בענף ספציפי או סטטוס ומעמד מסוימים מאד. ליווי לקניית עסק מעניק בחינה עמוקה של המניעים לרכישת העסק. מה מניע את הרוכשים. מה הכישורים לעסוק בתחום הנבחר. איך להפוך את העסק לרווחי וגם, מה אפקטיבי ומוצלח בצמיחה שוטפת.

  כאשר אתם שוכרים ליווי לקניית עסק חשוב לבחור בליווי שתואם את סגנון העסק. כמו כן, את התחום שבו אתם רוצים לעסוק. אם למשל אתם רוכשים מסעדה חשוב לבחור אנשי  מקצוע המלווים עסקים בתחום הקולינרי. אלו ידעו למקד אתכם בדיוק בנקודות הרלוונטיות כדי לפוך את העסק שלכם לבעל צמיחה משמעותית.

  לשכור ליווי מקצועי עבור רכישה או פתיחה של עסק חדש הוא צעד חכם אך חשוב לבצע אותו באופן מושכל ומוקפד. הצעד הראשון שלכם בנושא יהיה קבלת המלצות וחוות. מהרגע שתקבלו ביקורות וחוות דעת אותנטיות תוכלו באמת להתחיל ולבחון הצעות מחיר ולבצע סקר שוק נרחב. וחשוב לעשות זאת לפני שאתם סוגרים התקשרות. זאת על מנת לקבל את התמונה המלאה על החברה עמה אתם הולכים להתחיל את תהליך זה.

  המלצות, חוות דעת וביקורות אפשר לקבל מאנשים הקרובים אליכם, משפחה, קולגות וחברים. במידה ואין בנמצא, ישנן גם פלטפורמות דיגיטליות. פלטפורמות אלו יכולות לסייע לכם לקבל את חוות הדעת ואף לוודא האם הן אמיתיות.

  כל שעליכם לעשות הוא לבחון היטב מול מי אתם יוצרים התקשרות ותוך כך, להגיע אל אנשי המקצוע הטובים ביותר על מנת ליהנות מעסק רווחי, שיהפוך להיות הפרויקט הגדול ביותר שלכם.

  מהם התפקידים המרכזיים של אנשי המקצוע בליווי לקניית עסק?

  לאנשי מקצוע העוסקים בתחום של ליווי לקניית עסק יש מגוון תפקידים עבור העסק שלכם. אך המרכזיים שבהם מהווים את לב ליבה של הפעילות, וביניהם:

  גישור

  כל בעל עסק מנוסה ובעל ניסיון יודע מהם החסרונות ומהם היתרונות של העסק שלו. ליווי נכון ומקצועי יוכל גם לגשר על הפערים בין החסרונות ליתרונות ולמצוא את המסלול המנצח. ייעוץ זה מגשר על פערים רבים מתוך ניסיון וותק של קשיים ומכשולים בשנים קודמות ומצליח ללא מעט בעלי עסקים להגיע אל הצלחה עסקית.

  המטרה: עמידות פיננסית

  יועצים לליווי עסקי בין אם לפתיחת עסק חדש ובין אם לרכישת עסק חדש הם בעלי תפקיד מרכזי ומשמעותי. המטרה היא למעשה להגיע אל עמידות פיננסית. בחינת חבויות הנמצאות בסיכון גבוה, בחינת אופציות עסקיות ענפות לרווחיות גבוהה. בדיקת המצב הפיננסי מבחינת רישומים והסקת מסקנות לרווחיות גבוהה יותר.

  פעולה על סמך מודלים עסקיים

  יועצים או מלווים המכירים מודלים עסקיים שונים ומגוונים יכולים להתאים את המודל אל בית העסק ואל התחום שלו. תוך כך להוביל את בית העסק אל סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד. יועץ עסקי מקצועי וברמה גבוהה ידע לחשב את סיכויי הצלחה של העסק תוך המשתנים הקיימים על פי המודל שהוא החליט שמתאים לכם, וזוהי גישה אחראית שיש בה הרבה שקיפות מול בעל העסק.

  יכולות משא ומתן עסקיים

  לכל יועץ עסקי חייבות להיות יכולות משא ומתן ברמה גבוהה. הסיבה היא לא רק עבור רכישת עסק שיהיה אפקטיבי ורווחי אלא גם היכולת להביא לעסקאות איכותיות נוספות. ליווי עסקי מלמד גם את בעלי העסקים את היכולת לקיים משא ומתן עבור עסקאות כאשר בסופו של יום המטרה היא להביא לחברה בעלת שווי מקסימלי.

  כימיה טובה

  על הכל כבר כתבנו, פרט לפרמטר החשוב ביותר. פרמטר זה קשור לאו דווקא לרכישת עסק אם כי יותר אפילו ליחסים בינאישיים בסיסיים. יועץ עסקי או מלווה לרכישת עסק חדש לו יש כימיה טובה עם הלקוחות שלו מגיע להישגים טובים יותר. תנו מקום לחיבור ולכימיה הבינאישית, לא תאמינו עד כמה זה משפיע על מצבכם.

  תנו למקצועיות ואיכות עדיפות

  בגלל שליווי עסקי בין אם לרכישת עסק ובין אם כליווי עסקי כללי הוא שונה ומשתנה בין עסק לעסק חשוב לבחור בעדיפות גבוהה יועצים עסקיים המתמחים בנושאים בהם אתם עוסקים.

  על היועצים העסקיים להיות מיומנים,  מוסמכים ומקצועיים. בעלי ידע בשיווק, תפעול, מימון, מיסוי ובניית תכניות אסטרטגיות עסקיות.

  חברה מקצועית ובעלת ניסיון ברמה גבוהה, או אנשי מקצוע מקצועיים ברמה גבוהה ידעו להעניק לכם את הליווי העסקי המתאים ברמה האישית מהרגע הראשון, ועד לרגע בו אתם כבר תהיו לאחר רכישת העסק. או כאשר כבר תרגישו את היציבות העסקית הרלוונטית.

  התקשרו כבר עכשיו. או השאירו פרטים לקבלת ליווי מקצועי ואישי. בין אם אתלם זקוקים לשירות לצורך קניית עסק או ליווי לעסק קיים, ביחד נוכל להגיע רחוק.

  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו