אין תגובות

השקעות נדלן בדרך שמובילה להצלחה

השקעות נדלן בדרך שמובילה להצלחה

בהשקעה בנדל”ן מסחרי חשוב לדעת ולהבין את כל המידע החשוב וההכרחי לפני שאתם מחליטים אם להשקיע או לא. השקעה בנדל”ן מסחרי שונה מהשקעה בנדל”ן פרטי מכמה סיבות עיקריות לרבות סוג הדיירים, סוגי המבנים, הרווחים והמורכבות של העסקאות. קבלת המידע לגבי האם להשקיע כיום קלה יותר עם לוח מניבים שמאפשר לראות עסקאות דומות בכל נכס ולהשוות את המחיר על פי זה.

לוח מניבים ויתרונותיו

מניבים עשה לנדל”ן המסחרי מה שלוח מדלן עשה לשוק הדירות וזה הנגשה של המידע. באמצעות הלוח ניתן לראות לגבי נדל”ן מסחרי אם המחיר נמוך או גבוה ואם המחיר הוגן. הדבר מאפשר ליזמים קטנים להיכנס לשוק ולעסקאות להיסגר מהר ובקלות. עד להקמת הלוח לא היה שום מידע על עסקאות דבר שהיה  פתח לנוכלים לרמות יזמים קטנים. היום ניתן לקבל באתר את כל המידע בשניות.

להתמקד בתחום מסוים

כאשר נכנסים לתחום חדש כדאי ללמוד אותו היטב ולא להתפזר. אם אתם מעוניינים בהשקעה במשרד אז תתמקדו אך ורק במשרדים. תלמדו את התחום לעומק ואל תתפזרו במחקר ובחיפוש. תתמקדו גם באזור מסוים ותתמחו בו. כאשר משקיעים במשרד צריך לחשוב היטב על מיקום המשרד. מיקום טוב מאפשר למשרד להיות רווחי ולמנף את ההשקעה בה. משרדים להשקעה צריכים להיות במקום מרכזי, פעיל כמו גם במיקום יוקרתי על מנת למשוך אליה חברות איכותיות שזקוקות למשרדים להשכרה.

מימון השקעה בנדל”ן מסחרי

לקראת הרכישה של נדל”ן מסחרי להשקעה יש צורך להעריך מראש את הסכום שאותו תרצו להשקיע ולוודא כי יש לכם מימון מספיק עבורו. מקורות מימון מלבד הון עצמי יכולות להיות משכנתא לכל מטרה על נכס קיים או משכנתא על נדלן המסחרי תוך רשימת הערת אזהרה ושיעבוד של הנכס לבנק. משכנתאות הן הלוואות בתנאי ריבית נוחים במיוחד אך יש לקחת בחשבון גיוס הון בדרכים נוספות כגון דרך קרן פנסיה, אשראי בנקאי רגיל ועוד.

רמת הסיכון

ככל שהתשואה יותר גבוהה כך גם הסיכון. רמת הסיכון צריכה להיות מותאמת לניסיון שלכם, לידע שלכם ולמצב הכלכלי הנתון שלכם. יש להכיר את הביקוש לסוג הנכס ולחשב מראש את התשואה. התשואה נמדדת על פי הפרמטרים של ביקוש, סיכון, גודל, מיקום והשקעה. במידה ולוקחים הלוואות מימון יש להכליל אותם בחשבון.

השקעה מניבה

להשקעה מניבה בנדל”ן מסחרי יש מספר יתרונות. היא מאפשרת להכניס כסף במהלך ההשקעה מידי חודש גם בלי למכור את הנכס. יתרון נוסף הוא צמצום הסיכון בנוגע למכירת הנכס. יתרון נוסף נוגע למימון ומשקיעים פרטיים קטנים במקרים רבים יאלצו להוסיף על ההון העצמי גם משכנתא. ההכנסות החודשיות יכולות לשלם את המשכנתא והדבר מקל על המשקיע.

לוח מניבים

אתר מניבים נוסד ב-2018 במטרה לעצב מחדש את שוק הנדל”ן המסחרי בישראל. האתר הופך את שוק הנדל”ן להוגן, שקוף ופשוט עבור המשתמשים. בלוח מניבים משולבים אלגוריתמים חכמים והלוח נעזר במערכות טכנולוגיות חכמות לשם הצגת כלל הנתונים הרלוונטיים בצורה פשוטה, מקצועית וחכמה. בלוח מניבים כל אחד יכול למצוא בקלות וביעילות את הנכס המסחרי המתאים עבורו. לוח מניבים מאפשר לכל אחד גישה מידע שעד כה היה רק בידי חברות הענק בשוק.

שתפו

  מחפשים למכור עסק? הגעתם למקום הנכון!

  הדרך הטובה ביותר למכור היא ע"י ליווי של ברוקרלי

  ברוקרלי בעלת מאגר קונים גדול ומפולח לפי תחום ותקציב שנבנה במשך שנים, אצלנו תקבלו את החשיפה הגדולה האיכותית והממוקדת ביותר שיש למכירת העסק שלכם.
  עם צוות שמורכב מקבוצה של סוכנים ויועצים עסקיים מנוסים מאד גם בזירה העסקית וגם במכירת עסקים הלכה למעשה במשך שנים נשמח לעזור גם לכם.

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים וצוות האתר ייצור איתכם קשר.

  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו