אין תגובות

3 אפשרויות לקבל הלוואה לעסק שלכם

3 אפשרויות לקבל הלוואה לעסק שלכם

קרדיט לתמונה pexels

הרבה מאוד עסקים מתחומים שונים, בכל סדר גודל, זקוקים לא פעם להלוואות לצרכים מגוונים. הלוואות אלו, אשר יכולות להשתוות לסכומי כסף שונים, יכולים לעזור לעסקים להתפתח, לגדול, ומנגד יכולים לעזור להם להתמודד עם כשלים שיצרו הפסדים אשר מאיימים על המשך תפקודו של העסק.

עם השנים, נוצרו מסלולים שונים בעזרתם אפשר לבקש הלוואות לעסק שלכם. אם בעבר, זה היה בעיקר דרך הבנקים (באופן רשמי) או דרך מלויים פרטיים (באופן לא רשמי), אזי שהיום אנחנו יכולים למצוא מגוון גורמים אשר מסוגלים לספק הלוואות לכל מטרה, בכל סכום, על פי דרישה בהתאם לתנאים כאלה ואחרים.

לפני שנציג שלוש דרכים בעזרתן אפשר לבקש ולקבל הלוואה, נסביר בקצרה מתי אפשרי וזה נכון לקבל הלוואה. כל בעל עסק יכול לבחון את האופציות שעומדות לרשותו ומתי זה נכון מבחינתו לפנות אל גורם מסוים לבקש הלוואה.

הלוואה לצורך כיסוי חובות – עסקים שנדרשים לכסות חובות, יכולים לפנות אל גורמים מלווים בבקשה לקבל הלוואה שתאפשר להם לכסות את החוב. במקומו הם יצטרכו להחזיר את ההלוואה בפריסה לאורך זמן, בצורה יותר נוחה.

הלוואה לצורך פיתוח העסק – זו יכולה להיות הלוואה לצורך רכישת נכס, שיפוץ נכס קיים, רכישת ציוד ומכונות, השקעה במחלקות מסוימות, רכישת חברות אחרות ועוד. המחשבה היא שההלוואה תאפשר להגדיל את סך ההכנסות.

הלוואה לצורך פעילות שוטפת – על מנת לקיים את הפעילות של העסק לאורך זמן, יהיה נכון לקחת הלוואה, מתוך ציפייה שהעבודה השוטפת תייצר הכנסות שיאפשרו להחזיר את ההלוואה.

הלוואה לצורך הקמת עסק – אנשים שיש להם הון עצמי בגובה מסוים ומעוניינים להקים עסק, יכולים לפנות אל גורם מלווה בשביל לקבל את היתרה לצורך כך. צריך לומר, מדובר על תנאים מאוד בעייתיים, מאחר והגורם המלווה לוקח כאן הימור שיכול להיות מסוכן עבורו.

מה הן האפשרויות לנטילת הלוואה

כאמור, ישנן שלוש אפשרויות לנטילת הלוואה עסקית. כל אחת מהן שונה בתנאים, דרישות וכן בסכומים שניתן לבקש.

הלוואה מהבנק – מדובר בסוג ההלוואה הכי שכיחה שיש. ניתן לפנות לבנק, אשר יציג את תנאים ודרישות מסוימות. בדרך כלל הבנק יציב את התנאים הקשים ביותר מבין כל הגורמים הקיימים בשוק, בפרט אם מדובר בעסק קטן. ההסבר לכך היא האחריות המוטלת עליו כגוף ציבורי שאמון על שמירת הכסף של כלל הציבור.

הלוואה מגופי מימון – ישנם גורמים פרטיים, חוץ בנקאיים, אשר מספקים הלוואות לכל מטרה, כולל לעסקים. התנאים הרבה יותר נוחים מאשר אלה של הבנק וכן של גורמים אחרים שיכולים לספק לנו הלוואה לעסק.

הלוואה מחברות ביטוח/אשראי – ניתן גם לפנות אל חברת אשראי או חברת ביטוח על מנת לקבל הלוואות. כל חברה מציעה דרישות ותנאים משלה, כמו כן ההלוואות הן בסדרי גודל שונות ואינן קבועות.

לא התעסקנו במאמר הזה אבל כמובן מאז הקורונה ובשנתיים האחרונות אחד המסלולים הפופלאריים ביותר הוא הלוואה בערבות מדינה – נדבר על זה במאמר נרחב.

דרג
שתפו

  מחפשים להשקיע? או שאתם בכלל מגייסים השקעה?

  כך או כך, הגעתם למקום הנכון!

  ברוקרלי מציעה חשיפה מקסימלית ואיכותית למשקיעים והזדמנויות השקעה בתחום העסקים, נדל"ן ונכסים דיגיטליים. בנוסף, שירותי ליווי ייעוץ ומעטפת שירותים הנדרשים לצורך גיוס השקעה או איתור השקעה בפועל בתנאים הטובים ביותר.

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים כאן וצוות האתר ייצור איתכם קשר.

  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו