אין תגובות

השקעה סולידית

השקעה סולידית – למי שמעדיף פחות סיכונים

יש אנשים שחולמים לעשות את האקזיט הפרטי שלהם, נסחפים להשקעות במיזמים בארץ ובחו”ל, אבל לא מספיק בודקים את הרקע והשטח ועלולים להיכשל.

השקעה סולידית היא השקעה שיש בה רמת סיכון נמוכה, כפי שעולם ההשקעות מגדיר אותה. בעולם זה נהוג לחלק את אפיקי ההשקעה לפי רמות הסיכון שלהם ויש הנחשבות לסולידיות ויש שלא.

אחרי משבר הסאב פריים של שנת 2008 שגרר אחריו גם את אירופה ומשפיע עליה עד היום, יש היום כלכלות של מדינות בכל העולם, שעוד לא הבריאו מאותו משבר, ודווקא המצב הזה יותר הזדמנויות חדשות להשקעות מניבות ולתשואות טובות באפיקים סולידיים.

המציאות הכלכלית היא הרבה יותר מורכבת ודורשת לימוד וקשר עם חברה ישראלית המתמחה למשל בהשקעות נדל”ן בחו”ל או בארץ, ואשר יכולה בוודאות להגדיר השקעה מסוימת בתור השקעה סולידית.

השקעה סולידית תהיה בדרך כלל מוכחת מעסקאות דומות בסביבתה, מריבית נמוכה ומתשואה בטוחה והמשקיעים בה, אינם הרפתקנים והם מחפשים השקעות שאין בהן סיכון, עם תשואה יחסית נמוכה אבל לא מסתכנים.

חשוב להדגיש כי משקיעים ישראלים רבים כמו גם משקיעים מכל העולם, נוהגים היום ללכת על בטוח ולהשקיע בנדל”ן בחו”ל, בנכסים דיגיטליים או בנדל”ן בארץ.

מצבן הכלכלי של מדינות מסוימות יצר הזדמנות חד פעמית לרכישה של נכסים במחירים נמוכים עם צפי לעליית מחירים ולאכלוס בטוח ומניב.

השקעה בנכסים דיגיטליים

העולם שלנו כבר דיגיטלי, על זה אין ויכוח ולכן בין אם מדובר על מכירה או קנייה של נכס דיגיטלי, ברור שיש למה לצפות בעולם שבו הכל כבר דיגיטלי ומתקדם.

יש היום חברות ישראליות אשר פיתחו מודל ייחודי של השקעה באתרי אינטרנט בישראל, קנדה ובארה”ב בשכירות חודשית וזוהי למעשה השקעה סולידית בהגדרה המלאה.

הקמת נכסים דיגיטליים נובעת מכך שעסקים קטנים, לא שורדים ומעולם לא שרדו בשווקים תחרותיים מול חברות מובילות עם תקציבי שיווק ופרסום גדולים.

בניית אתרים בתחומי שירות נדרשים, אשר מקודמים בתהליך של SEO, מבטיחה מיקום גבוה בתוצאות הדירוג של גוגל ומושכת גולשים שעשויים להיות גם לקוחות חדשים וזוהי ההזדמנות של העסק הקטן לצמוח ולהמריא באמצעות העולם הדיגיטלי.

עצם ההשקעה המאסיבית בקידום האתרים, גורמת להם להיות מובילים ממש כמו עסקים גדולים כי באינטרנט אין קטן או גדול יש מקודם או לא מקודם ויש SEO טוב או SEO כושל.

ניצול טכנולוגיות ותהליכי קידום ופרסום של העולם הדיגיטלי, בהשקעה רצופה, עשוי להפוך כל חברה קטנה לאימפריה ולשם אנחנו מכוונים.

האתרים הללו מוצעים לבעלי עסקים קטנים העוסקים בתחום האתר במחיר של שכירות חודשית, כאשר באופן זה הם משיגים טראפיק דינמי לאתר, הרבה לקוחות חדשים והכנסות נאות.

השקעה בסאות’ בנד – אינדיאנה, ארה”ב

הזדמנות חד פעמים לרכישת נכס חד קומתי אשר יירשם בטאבו על שם המוכר, כבר מאוכלסים בשכירות מניבה, החל ממחיר רכישה של 75,000 $.

למשקיעים בנכסים אלה מובטחים דמי שכירות בגובה של 10% למשך 3 שנים, כאשר הם יקבלו שיקים מראש וגם ערבות בנקאית.

סאות סנד, היא עיר במדינת אינדיאנה בה מתגוררים כ-316,000 איש, והיא העיר הרביעית בגודלה באינדיאנה, היא נמצאת במרחק של שעה וחצי בלבד משיקגו.

בעיר הזו יש שני מוסדות רפואיים מאוד מובילים בארה”ב אשר מושכים אלה מדי שנה צוותים רפואיים ואנשי סגל, משפחות של רופאים ועוד.

היא נחשבת לבירה התרבותית והכלכלית של מי’ציאנה, מושב של אוניברסיטת נוטרה דאם.

ברדיוס קטן נמצאים בה עשר מוסדות של השכלה גבוהה ולכן שום בית שם לא נותר ריק, והנכסים מבוקשים מאוד להשכרה.

מגזין פורבס המליץ על העיר כאחת הערים המומלצות להשקעות נדל”ן ותפוסת השכירות היא 94%.

זוהי השקעה סולידית מניבה, כאשר חברת הניהול של הבתים המוצעים למכירה היא חברת אמפייר בין החברות הכי מובילות באינדיאנה, מה שמבטיח להם שקט וביטחון מלאים.

נכס מניב באינדיאנה – 70000 דולר וכ 9% נטו שנתי

השקעה בסטארט אפ ישראלי – MY VOICE

אנחנו חיים היום בעידן מתוח ולחוץ מאי פעם.

הקצב, התזזיות והעולם הדיגיטלי עושים את שלהם, ורוב האנשים הפכו לקורבנות של תחרות, הישגים ורצונות להתעשרות והם משלמים על כך בבריאות שלהם.

בעיר ניו יורק יש 77% של בני אדם אשר לפי מידע מדויק, חווים תסמינים גופניים הקשורים בלחץ ובסטרס כתוצאה מאורח חייהם.

חברת סטארט אפ ייחודית “הקול שלי” פיתחה אפליקציה מבוססת אינטרנט, אשר ניתן להתחבר אליה ממוקד טלפון וירטואלי והיא מספקת שירות להפחתת מתחים ולחץ באמצעות האזנה פעילה.

מחיר ביקור אצל פסיכולוג או מטפלים מוסמכים אחרים העוסקים בהפחתת מתחים וחרדות גבוה בהרבה ממחיר השירות של השימוש באפליקציה ולכן זו תהא נדרשת ושימושית מאוד עבור רבים.

השקעה במיזם כזה הנה השקעה סולידית משום שלא מדובר בסכומים אסטרונומיים מצד שני, ההיגיון אומר שמישהו היה צריך לחשוב על זה כבר קודם.

טכניקת האזנה למצוקה של אדם בשעת לחץ או מתח, בהחלט יכולה לגרום לו לשחרר ולפרוק לחץ.

לתרום לרוגע שלו ועד להפחתת מחלות וסימפטומים פיזיים בשל כך והשירות יינתן בשפות שונות.

3/5 - (2 votes)
שתפו

  מחפשים למכור עסק? הגעתם למקום הנכון!

  הדרך הטובה ביותר למכור היא ע"י ליווי של ברוקרלי

  ברוקרלי בעלת מאגר קונים גדול ומפולח לפי תחום ותקציב שנבנה במשך שנים, אצלנו תקבלו את החשיפה הגדולה האיכותית והממוקדת ביותר שיש למכירת העסק שלכם.
  עם צוות שמורכב מקבוצה של סוכנים ויועצים עסקיים מנוסים מאד גם בזירה העסקית וגם במכירת עסקים הלכה למעשה במשך שנים נשמח לעזור גם לכם.

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים וצוות האתר ייצור איתכם קשר.

  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו