אין תגובות

כך תוכלו לחסוך כסף לקנות דירה

כך תוכלו לחסוך כסף לקנות דירה

לעיתים רכישת דירה יכולה להיראות בגדר חלום רחוק ובלתי מושג. אתם יכולים למצוא את עצמכם עוברים ליד פרויקטים חדשים באשדוד או בעיר אחרת ולחשוב שהסיכוי שיום אחד תחיו בפרויקט שכזה הוא לא קיים.
אבל, הפעולה הראשונה בה תוכלו לנקוט בדרך לקניית דירה היא פשוט להאמין שאתם יכולים להשיג את זה.
כמובן, שלצד האמונה ישנם עוד לא מעט טיפים אשר אם תיישמו אותם בפועל תוכלו בסופו של דבר לחסוך כסף לרכישת דירה:

הגדרת יעדים ברורים

בשלב הראשון ההמלצה היא להגדיר את יעד החיסכון שלכם לרכישת הדירה. קבעו את סכום הכסף אליו אתם שואפים להגיע והציבו מסגרת זמן ריאלית. לדעת מהו סכום הכסף אותו אתם צריכים ומתי אתם רוצים להשיג אותו ינחה את תוכנית החיסכון שלכם.

תכנון והכנת תקציב

כדאי לפתח תקציב מפורט שמתאר את יעדי ההכנסות, ההוצאות והחיסכון שלכם. סיווג את ההוצאות שלכם כדי לזהות אזורים שבהם תוכל לקצץ ולהקצות יותר כספים עבור קרן הדירה העתידית שלכם.

גלו מינימום של גמישות

כדאי להתייחס ליעד החיסכון שלכם כהוצאה שאינה ניתנת למשא ומתן. הקצו חלק מההכנסה שלכם ישירות לחשבון החיסכון שלכם לפני שתוציאו על פריטים לפי שיקול דעת. הפכו את ביצוע ההעברות לחיסכון  לאוטומטיות כדי להפוך את השמירה להרגל עקבי.

הכינו קרן חירום

כדאי לשקול להקים ולתחזק קרן חירום לכיסוי הוצאות בלתי צפויות. רשת ביטחון פיננסית מונעת ממך לטבול לתוך הדירה שלך חיסכון עבור עלויות בלתי צפויות.

פעלו על מנת לקצץ בהוצאות מיותרות

כדאי לסקור את הרגלי ההוצאות השוטפות שלכם ועל ידי כך גם לזהות הוצאות לא חיוניות שניתן להפחית או לבטל. זה עשוי לכלול פחות אוכל בחוץ, ביטול מנויים שאינם בשימוש או מציאת חלופות חסכוניות יותר.

נסו לחיות מתחת לאמצעים שלכם

נסו לאמץ אורח חיים המאפשר לכם לחיות מתחת לאמצעיכם. הימנעו מחובות מיותרים, והתמקדו בחיסכון בהפרש בין ההכנסות וההוצאות שלכם.

נסו להגדיל את ההכנסה שלכם

כדאי לבדוק הזדמנויות להגדלת ההכנסה שלכם. זה יכול להיות כרוך במשא ומתן על משכורת גבוהה יותר, התמודדות עם הבלאגן צדדי, השתלבות בעבודה כפרילנסרים או מציאת מקורות הכנסה נוספים כדי להגביר את פוטנציאל החיסכון שלכם.

לצמצם או לחלוק הוצאות

יש לשקול לצמצם את סידור המגורים הנוכחי שלכם (אם דבר זה מתאפשר) או לחלוק הוצאות עם שותפים לדירה כדי להפחית את עלויות הדיור החודשיות. את הכסף שנחסך ניתן להפנות לקרן הדירה שלכם. כמובן, שאם יש אפשרות לעבור לגור עם ההורים ובכך להימנע מהוצאות עבור מגורים דבר זה יוכל לסייע לכם להשיג את היעדים בטווחי זמן קצרים ומהירים יותר.

ניהול משא ומתן על חשבונות

ניהול משא ומתן על חשבונות כגון דמי ביטוח, כבלים, אינטרנט ושירותים. חפש תעריפים טובים יותר בנוסף כדאי שקול שילוב של שירותים כדי לחסוך בהוצאות החודשיות.

נצלו את הטבות המעסיק (במידה ויש כאלה)

אם המעסיק שלכם מציע לכם הטבות כגון התאמת חיסכון לפנסיה, נצל אותן. הטבות אלו יכולות לשפר את התמונה הפיננסית הכוללת שלכם ולתרום תרומה מסוימת לקרן עבור קניית הדירה העתידית שלכם..

פתחו חשבון חיסכון ייעודי

פתחו חשבון חיסכון נפרד במיוחד עבור קרן הדירה שלכם. אם יהיה לכם חשבון ייעודי שכזה, דבר זה יקל על מעקב ההתקדמות שלכם וימנע ממכם את הפיתוי להוציא את הכספים ולעשות בהם שימוש  למטרות אחרות.

השוואות מחירים

כשאתם מבצעים רכישות גדולות, השוואה עבור העסקאות הטובות ביותר. כדאי שתחפשו הנחות, ואף תשקלו לקנות פריטים משומשים ולקבל תמורה טובה יותר על כספכם.

שתפו

  מחפשים למכור עסק? הגעתם למקום הנכון!

  הדרך הטובה ביותר למכור היא ע"י ליווי של ברוקרלי

  ברוקרלי בעלת מאגר קונים גדול ומפולח לפי תחום ותקציב שנבנה במשך שנים, אצלנו תקבלו את החשיפה הגדולה האיכותית והממוקדת ביותר שיש למכירת העסק שלכם.
  עם צוות שמורכב מקבוצה של סוכנים ויועצים עסקיים מנוסים מאד גם בזירה העסקית וגם במכירת עסקים הלכה למעשה במשך שנים נשמח לעזור גם לכם.

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים וצוות האתר ייצור איתכם קשר.

  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו