אין תגובות

נדל”ן עסקי למכירה – חשוב לדעת

כשאנחנו נכנסים לעומק עולם הנדל”ן, מה עדיף מבחינת עסקי הנדל”ן יותר? האם נדל”ן מגורים או נדל”ן עסקי מסחרי.

לא כולנו נולדים אשפי נדל”ן. וזה רק טבעי והגיוני שנרצה להתייעץ עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. השוק הכי חם בנדל”ן גורם למאות אלפי משקיעים בשנה ברחבי העולם להשקיע את כספם בנכסים מסחריים ועסקיים. ללא שום ספק, יש בו יהלום שגורם לכולם להשקיע בו.

סוגי השקעה בנדל”ן עסקי

השנים האחרונות הביאו עמן ביקוש גבוה מטעם אזרחים בישראל שבוחרים בכל יום מחדש להשקיע בעולם הנדל”ן. הביקוש בא לידי ביטוי בשל עליה במחירים. על כן, השקעה בנכסי נדל”ן עסקי למכירה היא השקעה נזילה ומושכת לקהל היעד הישראלי.

עולם הנדל”ן העסקי הוא עולם רחב שמאפשר מגוון של סוגי השקעות. משרדים, חנויות, שטחי מסחר, מפעלים, שטחי תעשייה, מחסנים ועוד דומים. לעולם ההשקעות יש כמה אפיקים וחשוב שנדע מהם:

 • השקעת אקזיט

השקעה בנכס למטרת השבחתו, ומכירתו בעלויות גבוהות יותר מהעלות שנקנה.

 • השקעה בנדל”ן מניב

מסלול השקעה שנולד במטרה ליצירה של תשואה חודשית או תשואה שנתית. אותה משיגים דרך השכרת הנכס שרכשתם.

 • ההשקעה הספקולטיבית

זוהי השקעה המיועדת לצורך יצירת רווח של הון עתידי. השקעה זו מיושמת במסגרת של השקעה בקרקע או במגרש.

שני סוגי ההשקעה בנדל”ן

זה לגמרי ברור שכל השקעה תחייב אתכם לבדוק את הכל ולהבין על בסיס מידע איכותי ומוקדם האם כדאי לכם להשקיע את הכסף במסלול זה או אחר. ולכן, מגוון של נכסים מסחריים יהיו בעלי מסלולי השקעה שונים אחד מהשני. על מנת לדעת היכן לבחור, התייעצו והגיעו בליווי איש מקצוע איכותי שיוכל להמליץ לכם, ללוות אתכם ולייעץ לכם.

אם בכל זאת החלטתם לנסות ולהשקיע לבד, חשוב שכירו את שני הסוגים העיקריים להשקעה בנדל”ן:

 • נדל”ן למגורים

נדלן כשמו כן הוא, נדל”ן לצורך מגורים הכולל בתוכו בתי מגורים, מגרשים לבניה ודירות.

 • נדל”ן מסחרי

נכסים מסחריים ביניהם משרדים, חנויות, מפעלים, מחסנים, מגרשים, שטחי מסחר ועוד.

בחיפוש אחר השקעה שהיא אפקטיבית ומשתלמת בנדל”ן מסחרי, מומלץ לחשוב על כדאיות השקעה. אם אנחנו בוחנים השקעה למגורים חשוב לבצע אפיון לסוג הנכס. לגיל שלו, למצב של הנכס, לגודל שלו והמיקום.  

בחינה של נדל”ן עסקי למכירה צריכה להיות מאופיינת על ידי מטרות הנכס, בנוסף כמובן לשאר הפרמטרים. הגיל, הגודל, מצב הנכס, המיקום, כל אלו נכונים לבחון. אך חשוב שגם תאבחנו את מצב הנכס.

צורת ההשקעה היא גם בעל משקל רב. תוכלו לאבחן זאת על ידי הגדרה מוקדמת של תנאי הריבית אותה תצטרכו לשלם במקרה של הלוואה לצורך השקעה. בדקו מהן רמות הסיכון הנלווים, מהם תנאי שוק המכירה. מהם תנאי ההשכרה באיזורים שנמצאים הנכסים, ועוד פרמטרים רלוונטיים. כמובן, שבכל התהליך מומלץ שתתייעצו ותיוועצו באנשי מקצוע מהטובים בתחום.

נדל”ן מסחרי – השקעה מעניינת

השקעה בעולם הנדל”ן היא אחת מההשקעות היותר מעניינות, אם אתם כמובן אוהבים את תחום הנדל”ן. נדל”ן עסקי למכירה הוא צעד שיש לגשת אליו כשאנחנו יודעים שמדובר על נכס מניב שיכול להביא לנו רווח נזיל. ולכן, מסלולי ההשקעה השונים מאפשרים לנו כמה אופציות.

אחד ההיבטים שחשוב להסתכל עליהם הוא מיסוי בהשקעה. משקיע פרטי שבוחר להשקיע במסחרי נדרש למס בשעור של בין 30 עד ל45 אחוזים. לצד גובה השקעה זו, אפשר לקבל התאמה רלוונטית לגבי האם הנכס מתאים לנו באופן אישי.

ישנם לא מעט נכסים בשוק הנדל”ן המסחרי. חברות רבות שמספקות משרדים, ושטחי נדל”ן להשכרה או מכירה מתוך המתחם שלהם עצמו. חללי עבודה משותפים שהפכו להיות מאד רלוונטיים וטרנדיים בתקופה האחרונה ובשנים האחרונות. וגם המחסנים נכנסו לסיטואציה הזאת, ובכולם ההשקעה משתלמת.

חוזי השכירות של הנכסים הם איכותיים ביותר. אם אתם שוכרים את הנכס לתקופה ארוכה, תהיה לכם יציבות איכותית ברמה הכלכלית, ואף רווחים לשנים הבאות ולעתיד. יהיו לכם שוכרים קבועים, בטוחים ותרגישו עמם בנוח בנוסף ליציבות ולביטחון הכלכלי.

הנדל”ן המסחרי לא רק מעניק רווח איכותי ברמה הכלכלית, אלא גם מאפשר לכם לגוון בנכסים. מעניק לכם שקט נפשי, ואין בו בירוקרטיה מורכבת מדי. ואם כן, ישנם לא מעט אנשי מקצוע מעולים בתחום שתמיד ישמחו ללוות אתכם.

איך לבחור את אנשי המקצוע שילוו אתכם

כמו בכל עולם העסקים, ולאו דווקא בהשקעות נדל”ן מומלץ לבדוק היטב את ההמלצות, חוות הדעת והביקורות לפני שאנחנו שוכרים. רוכשים, או מבקשים את שירותיהם של אנשים המתמקצעים בתחום מסוים.

השקעה בעולם הנדל”ן בין אם פרטי ובין אם מסחרי הוא צעד משמעותי. אתם משקיעים סכומי עתק מכספכם הפרטי בנכסים. מדובר ברווחים העתידיים שלכם, בחסכונות שלכם, באוכל של המשפחה שלכם. ולכן, חשוב שאכן תהיו מלווים באנשי המקצוע הטובים ביותר.

למצוא את אנשי המקצוע תמיד תוכלו דרך חברים, קולגות, או בפלטפורמות המיועדות לכך. ובפלטפורמות אלו גם וודאו כי אכן מאמתים את הביקורות והן אותנטיות.

וכאשר אתם כבר בליווי המקצועי, וודאו מהם המסלולים שהכי מתאימים לכם באופן אישי. זאת על מנת שתוכלו לבצע תהליך השקעה קל, חלק, ותמקסמו את התוצאות, וללא שום עגמת נפש עתידית.

בהשקעות כלכליות חשוב שתתנהלו ביחד עם אנשי המקצוע עמם יש לכם כימיה טובה. הם הביטחון שלכם, אותם אתם תשאלו את השאלות הכי חשובות ללא מבוכה. איתם תלמדו על עולם ההשקעות, והם אלו שילוו אתכם בכל עסקה ועסקה מתחילתה, ועד סופה. וגם לאחריה.

 

שתפו

  מחפשים למכור עסק? הגעתם למקום הנכון!

  הדרך הטובה ביותר למכור היא ע"י ליווי של ברוקרלי

  ברוקרלי בעלת מאגר קונים גדול ומפולח לפי תחום ותקציב שנבנה במשך שנים, אצלנו תקבלו את החשיפה הגדולה האיכותית והממוקדת ביותר שיש למכירת העסק שלכם.
  עם צוות שמורכב מקבוצה של סוכנים ויועצים עסקיים מנוסים מאד גם בזירה העסקית וגם במכירת עסקים הלכה למעשה במשך שנים נשמח לעזור גם לכם.

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים וצוות האתר ייצור איתכם קשר.

  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו