מחפש משקיע לעסק מכירות אונליין – מתנה לאישה/ילדה – קהל היעד חו"ל

ארצות הברית

₪7,000
השקעה
סוג השקעה : נכסים דיגיטלים

תיאור

אהלן מה נשמע? שמי יובל בן 23 מהדרום.

פתחתי את החנות הזאתי לפני בערך כשנה.

התחלתי מ0 בלי ידע בנושא אבל עם רצון ותקווה להיכנס לתחום ולגדול בפועל מה שקרה שהנסיון ואו המזל קצת פחות היה לטובתי ,השקעתי 12-13K מהיום הראשון עד ליום זה בלי למכור יותר מידי.

בעיקר זה היה ניסוי וטעייה וחוסר סדר לגבי מה אני עושה עם האתר וכו ובעיקר בתחום הפרסום,וכלה בעניינים של קידוד(CSS,JS).

תחשבו על זה ככה,אתם רוצים לבנות רכב(מסיבה מסוימת או רצון לנסות משהו חדש) אבל הבעיה שאין לכם מושג בנושא אין לכם מכרים שאתם יכולים להיעזר בהם ,אתם מנסים לבדוק מאינטרנט או מיוטיוב מנסים תוהים וטועים ומבינים שזה לא כל כך פשוט ,עכשיו יש לכם שתי ברירות או להפסיק או להמשיך ולנסות בעצמכם ו/או להיוועץ במישהו חיצוני,אז אני ניסיתי להיוועץ במישהו אבל גיליתי שבסוף זה לא היה זה, כמו שנאמר "אין דברים בחינם" ,אני בטוח שחשבתם על איך הוא השקיע כל כך הרבה ולא הצליח זה מה שאני מנסה להסביר בדוגמא הזאת.

אני חושב שבנקודת זמן הזאת יש לי מספיק ידע בשביל להזרים מכירות ולדאוג לדברים שנשארו לתקן באתר (עניין תיקון המהירות של האתר במיוחד גרם להרבה צרות ול $ fade away -בקצרה פלטפורמות הפרסום לא אוהבות אתרים איטיים ומענישות אותם על זה בסכום פרסום גבוה.)

אני אבקש מהמשקיע להשקיע במינימום $2200 (בציפייה ליותר אם יהיה צורך) שיהיה עם מה לעבוד 150-400$ לתיקון מהירות 20-50$ לתיקון אלמנטים באתר ?$-במידת הצורך לרכוש עוד כמה דברים שהעלות שלהם יכולה להיות בסביבות $60+ (את זה אני אסביר בשיחה אני בכוונה לא רוצה לחשוף יותר מידי ככה סתם) כל שאר התקציב לפרסום ובמידת הצורך לרכישת המוצרים מהספק.

לגבי חלוקת הרווחים אני לא אהיה greedy ככה שבהתחלה החלוקה תהיה 75-25% מסכום מכירת המוצרים לטובת המשקיע עד לנקודת זמן שבה המשקיע יצליח להחזיר את מירב הכסף שהשקיע לאחר מכן נעשה חלוקה חדשה של החלוקת רווחים.

אני אזכיר ואומר זה לא הלוואה,זה השקעה.

אני לא אבקש מכם יותר מידי כרגע חוץ מתקציב אני אדאג להכל פרסום,אתר וכו אני רק צריך לדעת שאתם רציניים ותוכלו להשקיע יותר אם נראה שהדברים הולכים לכיוון טוב בעז"ה.

כרגע האתר מושהה אני מחפש להחליף את הpayment provider שלי לחברה אחרת אני יכול לשלוח בינתיים תמונה או שתיים ואם תחשבו שאתם באמת מעוניינים אני אפתח את האתר בשביל שתוכלו להבין איך הוא נראה "לאורכו ולרוחבו" אם יש לכם שאלות ליצור קשר דרך המייל ,בבקשה מי שמהסס/לא רציני לא לפנות.

שתפו

אודות מפרסם ההשקעה

ברוקרלי

להשקיע חכם
טלפון
0723971642
Brokerli הינו האתר הראשון בישראל שמנגיש לציבור המשקיעים את כלל אפשרויות ההשקעה שקיימות בשוק ממגוון רחב של תחומים – וכל זה במקום אחד! הפלטפורמה מבוססת על בסיס ביקוש והיצע של יזמים, משקיעים ואנשי עסקים. שתפו
צור קשר

לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

מעוניינים בשיחה עם נציג?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


    לשאלות ופרסום נכסים:
    טלפון: 0723971642
    אימייל: info@brokerli.com

    לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו