מיזם בצמיחה אדירה מחפש גיוס בסך 400,000 ש”ח להמשך התרחבות, צפי להחזר השקעה מהיר!

ישראל

₪400,000
השקעה
סוג השקעה : עסקים למכירה, שותף עסקי

תיאור

מיזם בצמיחה אדירה מחפש גיוס בסך 400,000 ש”ח להמשך התרחבות, צפי להחזר השקעה מהיר!

חברה מספקת את הירקות, הפירות והתנובה החקלאית המובחרת ביותר בישראל – ומביאה אותה, אחת לשבוע, כמשלוח יפיפייה, עד לדלת בית הלקוח. החברה עובדת עם למעלה מ-50 חקלאים קטנים ובינוניים מכל הארץ, כאלו שהסחורה שלהם בדרך כלל אינה מוצאת את דרכה בקלות אל השוק המקומי.

למעשה, השירות של החברה הוא שירות הפרימיום הראשון בישראל של משלוחי מזון טרי עד הבית. המוצר הראשון היה שירות מנויים של ארגז שבועי, המכיל ירקות ופירות מופלאים, ובימים אלו ההיצע מתרחב לשירות יום יומי, “On-Demand”, שיכיל גם מוצרי מעדנייה בלעדיים ועוד מלא גודיז שאין למצוא באף מקום אחר.

החברה הוקמה ביולי 2020. בחודשים שלאחר מכן צמחה ועומדת כיום על 70 מנויים שבועיים (ממוצע של כ-300 ש”ח למנוי) קבועים ורשימת המתנה של מעל 100 לקוחות.

החברה נמצאת בסבב גיוס של 800,000 ש”ח בעבור 25% ממניות החברה, מתוכם כבר גוייסו 400,000 ש”ח. החברה מחפשת משקיע עבור יתרת הסכום.

כספי ההשקעה ישמשו להקמת אתר אינטרנט שיאפשר הזמנה יומית ואונליין, שכירת בית אריזה חדש שיאפשר לעמוד בביקושים ההולכים וגדלים, ברכישת ציוד קבוע שיפחית עלויות תפעול ובהכשרת צוות נוסף שיתמוך ברכישות היומיות.

החזר השקעה צפוי תוך שנתיים וחצי.

קיימת מצגת משקיעים מסודרת, שתועבר למתעניינים רציניים באופן פרטי.

שתפו

אודות מפרסם ההשקעה

ברוקרלי

להשקיע חכם
Phone
0723932611
Brokerli הינו האתר הראשון בישראל שמנגיש לציבור המשקיעים את כלל אפשרויות ההשקעה שקיימות בשוק ממגוון רחב של תחומים – וכל זה במקום אחד! הפלטפורמה מבוססת על בסיס ביקוש והיצע של יזמים, משקיעים ואנשי עסקים. שתפו
צור קשר

לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

מעוניינים בשיחה עם נציג?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


    לשאלות ופרסום נכסים:
    טלפון: 0723971642
    אימייל: info@brokerli.com

    לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו