אין תגובות

האם קניית נכס דיגיטלי זאת השקעה נכונה?

השקעה בנכס דיגיטלי פסיבי

רכישת נכס דיגיטלי יכולה להיות משתלמת במיוחד אם הנכס הוא רווחי או בעל פוטנציאל רווח משמעותי. אחרי הכול יש הרבה דברים שצריך לבדוק לפני רכישת הנכס, בדיוק כמו הבדיקות המבוצעות בעת רכישת עסק פיזי. נכסים דיגיטליים אלו אתרי אינטרנט המייצרים רווחים בדרך זו או אחרת. זה יכול להיות מפרסומות, תוכניות שותפים, מכירות אונליין, דמי מנוי או כל דבר אחר. כל עוד מדובר באתר שמייצר כסף או עתיד לייצר כסף הוא נחשב כנכס דיגיטלי. כאשר הוא מכניס יותר כסף מההוצאות שלו הוא הופך להיות נכס דיגיטלי רווחי. 

מה נחשב בעיניכם להשקעה נכונה?

נכסים דיגיטליים הם בדיוק כמו עסקים למכירה בעולם הפיזי. כאשר אתם באים לבחון אם ההשקעה בעסק מסוים היא נכונה אתם מבצעים בדיקות שונות ומקיפות על העסק, התחום הפעילות שלו (מחקר שוק), על קהל היעד, על הפוטנציאל הכלכלי, הנתונים הקיימים ועוד. עבור משקיעים או בעלי עסקים השקעה נכונה יכולה להיות בעסק שכבר מייצר רווחים ועבור אחרים יהיה מדובר בעסק הנמצא בשלב השני שאחרי שלב הרעיון ומתחיל להתפתח אך עדיין לא מייצר הכנסה. כלומר עסק בו כדאי להשקיע על סמך פוטנציאל בלבד.

על מה חשוב לשים דגש בבחינת נכס דיגיטלי העומד למכירה?

בבואכם למצוא נכס דיגיטלי שכדאי לכם להשקיע בו חשוב לשים דגש על כמה דברים חשובים. כמו בחיפוש אחר חברות למכירה מכל סוג וגם בעולם הפיזי, חשוב יהיה לבדוק תחילה מדוע העסק עומד למכירה. ייתכן ויש לבה בוערת מתחת לפני השטח ואתם בהחלט רוצים לוודא שאתם עושים החלטה נכונה ברכישת אותו נכס. במקרים אחרים בעל העסק יחליט לשנות פעילות לתחום אחר או יחליט שהעסק לא רווחי לו ולכן מעמיד אותו למכירה. במקרה של נכס דיגיטלי ישנם יזמים רבים המקימים נכסים דיגיטליים, מטפחים אותם וקצת לאחר שמתחילים לייצר מהם כסף הם מוכרים אותם ברווח. זה ידוע ומקובל ולשם כך הוקמו אותם נכסים. עם זאת, תמיד כדאי לבצע בדיקות התחלתיות.

דברים נוספים שאתם רוצים לבדוק: כמה כניסות יש לאתר, אחוז נטישה, אחוז שהייה ממוצע, מיקום של ביטויי מפתח רלוונטיים בגוגל, כמות מכירות והכנסות מהאתר, דרכי ההכנסה, פוטנציאל כלכלי ועוד.

רכישת נכס דיגיטלי בצורה נכונה ומסודרת:

רכישת נכס דיגיטלי תיעשה לאחר ביצוע הבדיקות המקיפות שרשמנו כאן למעלה. לאחר מכן יהיה עליכם להכין הסכם קנייה/מכירה מסודר של הנכס, לוודא שאתם מכניסים בו סעיפים חיוניים שונים כמו העובדה שהעסק נקי מחובות ותביעות בתקופת הרכישה שלו, אם יש עמלת תיווך עסקים של חברת תיווך מסוימת אך חשוב להכניס אותה גם כן להסכם, לרשום את סכום העסקה ומה היא כוללת וכו’. מוטב להתייעץ עם עורך דין מקצועי ומנוסה התמחה בדיני עסקים ובאינטרנט. 

היכן נוכל למצוא נכסים דיגיטליים אמינים להשקעה?

נכסים דיגיטליים למכירה תוכלו למצוא ברשתות החברתיות, מפה לאוזן, באתרים כאלו ואחרים ואפילו לעתים במודעה בתוך האתר עצמו. חברת ברוקרלי למשל מציגה עשרות רבות של נכסים דיגיטליים אמינים להשקעה בכל רגע נתון, כאשר תוכלו למצוא את הנכס המעניין אתכם, לצפות בנתונים שלו ולפנות לבעל העסק להגיש הצעת מחיר. 

לסיכום; בבואכם לבחון נכס דיגיטלי למכירה בצעו את הבדיקות השונות הנדרשות על מנת לבחון אם ההשקעה היא נכונה באמת עבורכם. מוטב להתייעץ עם מומחים בנושא אם אינכם יודעים כיצד להתקדם ומה צריך לבדוק לפני רכישת נכס דיגיטלי. המומחים של ברוקרלי ישמחו לעמוד לשירותכם בכל צורך.

שתפו

  מחפשים למכור עסק? הגעתם למקום הנכון!

  הדרך הטובה ביותר למכור היא ע"י ליווי של ברוקרלי

  ברוקרלי בעלת מאגר קונים גדול ומפולח לפי תחום ותקציב שנבנה במשך שנים, אצלנו תקבלו את החשיפה הגדולה האיכותית והממוקדת ביותר שיש למכירת העסק שלכם.
  עם צוות שמורכב מקבוצה של סוכנים ויועצים עסקיים מנוסים מאד גם בזירה העסקית וגם במכירת עסקים הלכה למעשה במשך שנים נשמח לעזור גם לכם.

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים וצוות האתר ייצור איתכם קשר.

  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו