אין תגובות

עסקים גדולים למכירה – יש על מי לסמוך

דרושים זכיינים ברוקרלי

הרבה אנשי עסקים קונים ומוכרים עסקים בשל מגוון סיבות. יש אנשי עסקים שעושים את זה כבר לאחר השקעה והקמת העסק לצורך העברתו לידיים אחרות. ויש אנשי עסקים שעושים זאת אחרי הרבה מאד שנים.

למי שלא מכיר או לא נמצא עמוק בתוך עולם העסקים, מדובר בעולם שלם שיש לו חוקים, פרמטרים וכללים. לכן אם אתם מתכננים להתחיל תהליך של מציאת עסקים גדולים למכירה או רכישה, מומלץ שילוו אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר. לא מדובר בתהליך קל, ואנשי מקצוע ידעו להביא אתכם בדיוק לנקודה העסקית אליה אתם ראויים להגיע.

מהו תיווך לעסקים, ואיך הוא עוזר לנו?

בין אם אנחנו אנשי עסקים ובין אם לא, כשאנחנו ניגשים לתהליך של מכירת עסקים גדולים למכירה מומלץ שלא נעשה זאת לבד. בדיוק לשם כך, קיימים אנשי המקצוע בתחום המבצעים תיווך לעסקים.

כל בעל עסק המיועד למכירה הוא אדם בעל ידע עמוק להתנהלות העסק שלו. הוא מכיר את העסק על כל הרבדים שבו, על כל חלק ועל כל שלב שעבר. הידע הזה מאד יעיל עבור בעלים חדשים שעומדים לרכוש אותו. ולכן, כאשר מתבצע חיבור בין רוכש למוכר, מומלץ שהחיבור הזה יהיה איכותי.

כשרוכשים עסקים גדולים חשוב להבין שלא מדובר כאן ברכישה פשוטה. מדובר בתהליך ‘חפיפה’ שעל בעל העסק הנמכר להעביר לרוכשים החדשים. החיבור הזה לא הולך להיות קצר, והוא יכול גם לקחת כמה חודשים.

לכן, ליווי של תיווך עסקי על ידי אנשי מקצוע רלוונטיים מאד חשוב כאן. לא רק עבור השידוך של הרכישה והמכירה, אלא עבור פגישות הקשורות לחוזים, להסכמים, לרצונות שני הצדדים. וגם חיבור לקשר עסקי ארוך טווח ופורה.

ליווי מהסוג הזה מעניק ערך גבוה מאד למכירת העסק אם אתם בצד המוכר. וכמובן, ערך גבוה גם לרכישת העסק אם אתם בצד שרוכש. כך שלמעשה, כל הצדדים מרוויחים.

מה הסיבות למכירת עסקים גדולים?

יש הרבה סיבות בגינן בעל עסק יבחר למכור את העסק שלו. גם כשמדובר כמובן על עסקים גדולים למכירה. הסיבות הן לרוב:

 • רווחיות

עסק פעיל שיש לו רווחיות נמוכה הוא עסק שהניהול שלו פשוט לא מתאים לו. זוהי כבר סיבה מצוינת למכור אותו. לרוב עסקים אלו הם עסקים שאין להם דורות המשך.

 • עיסוקים נוספים

ישנם עסקים שנפתחים לעיסוקים נוספים ולכן בעל העסק מרגיש צורך למכור את העסק לבעלים שיעניק לו את מלוא תשומת הלב. ובכך גם יוכל לממש בו את הפוטנציאל הראוי.

 • מכירה בשל יציאה לפנסיה

אם בעלי העסק הגיעו לגיל מבוגר יחסית והם מרגישים שהם לא יכולים יותר לנהל את העסק זו גם אחת הסיבות למכירתו. לרוב, מי שאין לו ‘יורשים’ הממשיכים את דרכם העסקית מוכרים את העסק, ויוצאים לגמלאות.

היתרונות שבמכירת עסק גדול ופעיל

בביצוע עסקת מכירה עם עסקים גדולים יש לא מעט יתרונות, ביניהם:

 • רענון תכניות השיווק

כשאתם רוכשים עסק גדול חי ופעיל בין אם לבד, ובין אם תיווך עסקי דעו כי אחד היתרונות המרכזיים הם שינוי התכנית השיווקית. בכל מה שקשור לשיווק, מומלץ תמיד לגוון ובטח להתקדם עם החדשנות הטכנולוגית בטרנדים שיווקיים.

 • מכירת עסק פעיל

מכירה של עסק פעיל היא מכירה יעילה ויש בה ערך רב. יתרון מהותי הוא היכולת לראות דוחות פיננסיים מההווה והשוואה שלהם לעבר, עם בניית תכנית עסקית איכותית לעתיד.

 • נתיב עסקי חדש

פתיחת נתיבים חדשים עבור העסק והמכירה שלו פשוט הופכת אותו ליעיל יותר. לא רק מעניין, רווחי ואפקטיבי יותר, גם העסק מקבל אינדיקציה להתפתח למגוון של נושאים, תחומים ועסקים חדשים. זה בפני עצמו רענון.

איך מפרסמים את העסק למכירה?

בעידן הנוכחי הדיגיטלי והחדשני יש כמה וכמה דרכים למכירת העסק. כבר מזמן אנחנו לא מפרסמים בלוח מודעות בעיר, או בעיתונות המקומית או הארצית. כיום, אפשר לפרסם מודעות במגוון של דרכים רלוונטיות ולקבל את החשיפה המתאימה:

 • פרסום ברשתות

רשתות חברתיות הפכו להיות עולם ומלואו. יש בהן פרסומות, יש בהן לוחות, ויש בהן גם קבוצות סגורות, פתוחות ועל פי נושאים. כך שאם אתם מפרסמים ברשתות החברתיות אתם יכולים לקבל חשיפה כוללנית, או חשיפה רלוונטית. תלוי היכן אתם מפרסמים.

ישנה גם האופציה לפרסם בלוחות השונים ברשת עצמה, בגוגל, באתרים, ובכלל מפה לאוזן בכל מה שמדובר ברשתות בתחום העסקים.

 • פניה ישירה לעובדים לרכישה

עסקים להם אין דורות ממשיכים אך הבעלים שלהם מעוניינים שכן ימשיכו, הם עסקים רווחיים. לרוב, בסיטואציה הזאת הבעלים יבחרו עובדים מתאימים להם הם יציעו לרכוש את העסק. הסיטואציה הזאת מן הסתם תלויה בתפקיד העובד, ביכולת הרכישה שלו, ביחסים שלו עם בעל העסק, בהיכרות ועוד.

 • תיווך לעסקים

אנשי המקצוע המעולים המתמחים בתחום של תיווך מסחרי הם עוד דרך נפלאה למכירת העסק. המתווכים המקצועיים ובעלי הידע, וההיכרויות הרלוונטיות יעשו עבורכם את עבודת התיווך. יחפשו רוכשים פוטנציאליים או קונים פוטנציאליים וידאגו שכולם יקבלו כל מה שהם רוצים, ויהיו מרוצים.

הצעד של שכירת אנשי מקצוע לצורך תיווך עסקים בין אם במכירה ובין אם ברכישה הוא צעד מאד חכם. אתם למעשה תקבלו ליווי איכותי ומקצועי מהרגע שתחליטו למכור או לקנות את העסק, ועד למימוש העסקה במלואה, ולשביעות רצונכם. יש לכם על מי לסמוך.

שתפו

  מחפשים למכור עסק? הגעתם למקום הנכון!

  הדרך הטובה ביותר למכור היא ע"י ליווי של ברוקרלי

  ברוקרלי בעלת מאגר קונים גדול ומפולח לפי תחום ותקציב שנבנה במשך שנים, אצלנו תקבלו את החשיפה הגדולה האיכותית והממוקדת ביותר שיש למכירת העסק שלכם.
  עם צוות שמורכב מקבוצה של סוכנים ויועצים עסקיים מנוסים מאד גם בזירה העסקית וגם במכירת עסקים הלכה למעשה במשך שנים נשמח לעזור גם לכם.

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים וצוות האתר ייצור איתכם קשר.

  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו