הלוואה בנקאית כנגד נדל"ן מסחרי

צור קשר לפרטים נוספים
סוג השקעה : הלוואות

תיאור

הלוואה בנקאית כנגד נדל"ן מסחרי

  • שיעור מימון: עד 100%
  • תקופת הלוואה: עד 15 שנה
  • ריבית ההלוואה: החל מפריים + 0.8%

הלוואות בנקאיות כנגד נכסים מסחריים, ניתן להגיע לשיעור מימון גבוהים מהרגיל הודות להיכרות מעמיקה עם השפה הבנקאית ועם הגורמים המאשרים.

לכל בנקאי יש העדפות משלו ותנאים שהוא מעוניין בהם ולכן, הוא מוכן להתגמש בפרמטרים האחרים. התפקיד שלנו הוא להתאים בין הבנקאי, הבנק והעסקה שהלקוח שלנו מעוניין לבצע. בחלק מהמקרים, נסכים להתגמש בריבית גבוהה יותר מהמקובל כדי לקבל שיעור מימון חריג ובחלק מהמקרים, בגלל ששיעור המימון נמוך, נדע ללחוץ את הריבית למינימום האפשרי, בעזרת שופינג אסרטיבי בין כל הגופים המממנים.

אנו שמים דגש רב על התאמת ההלוואה ליכולות הלווה וכך אנו ממזערים את הסיכון ללווה, במעמד מתן האשראי ולא לאחריו. לקחת אשראי כל אחד יכול, אבל במעמד קבלתו חיביים לחשוב גם על המקרים הפחות טובים שעלולים להיווצר במהלך הדרך ולדאוג מבעוד מועד לצמצם את הנזקים שעלולים להיגרם אם לא ילקחו מראש בחשבון כל הפרמטרים.

שתפו

אודות מפרסם ההשקעה

יאיר שדה

נכסים מסחריים משמשים מקור הכנסה קבוע ו\או מנוף להלוואה עבור רבים. אנו מסייעים ללקוחות כל הבנקים לגייס אשראי בתנאים הטובים ביותר, ואף ממקסמים עבורם את משיכת ההון העצמי מהנכס בעזרת מחזור והגדלת הלוואה קיימת. בכך, נחסך ללקוחותינו זמן וכסף בשווי מאות אלפי שקלים. 5.0 01 שתפו
צור קשר

לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו

לא מצאתם הזדמנות השקעה רלוונטית? לא נורא! הרשמו לניוזלטר שלנו ונדאג לשלוח לכם הזדמנויות השקעה חדשות לפני כולם, מייד כשנקבל אותם!

לשאלות ופרסום נכסים:
טלפון: 0723971642
אימייל: info@brokerli.com

לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם