שירות השבחת עסקים – ברוקרלי השקעות בע”מ

אם אתם שוקלים למכור את החברה שלכם חשוב שתדעו שכדאי לבצע פעולה השבחה לעסק על ידי כמה וכמה פעולות. השבחת עסקים חשוב לבצע אך ורק עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, וזאת על מנת שתוכלו להגיע באמת לתוצאות מקסימליות.

  ברוקרלי השקעות בע"מ לשירותך

  מחפשים לשוחח עם אחד המומחים שלנו?

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר.

  תוסיפו ערך לחברה – זה חשוב לכם

  השבחת עסקים היא למעשה העלאת ערך החברה על ידי פעולות ניהוליות לצד פעולות פיננסיות. עיקר הפעילות היא שינוי מבנה הון, מינוף החברה והעלאת שווי החברה. פעילות ניהולית כמו הקטנת הוצאות, שיפור תהליכים והגדלת ההכנסות יכולה להביא להשבחת החברה ברמה גבוהה.

  מטרת השבחת עסקים בסופו של דבר היא הרי מכירת העסק במחיר טוב. בשווי הכי גבוה שאתם יכולים לבקש עבור החברה. את הדרך הזאת יש לעשות אך ורק ברמת שיפור הרווחיות, וכמובן העלאת ערך החברה.

  כל חברה תוכל להגיע לתוצאות עסקיות טובות יותר ולשפר את היכולת שלה באמצעות תהליך מקצועי ובליווי אישי. כאשר הערך הכלכלי עולה, זהו באמת הערך האמיתי כאשר מדובר על השבחת עסקים ולשם אתם מעוניינים להגיע.

  באילו מצבים יש לבצע השבחת חברה

  הסיטואציות בהן יש לבצע השבחת עסקים הן סיטואציות מרכזיות שמביאות לערך גבוה של החברה, וכדאי להכירן:

  מכירת החברה

  מכירת חברה או הוספה של שותפים לקראת פירוק מחייבים העלאת ערך החברה. ערך החברה בא לידי ביטוי בקבלת אשראי בנקאי, או חוץ בנקאי ודירוג אשראי חיצוני. שיתוף הפעולה המסחרי הזה לקראת הגדלת הפעילות העסקית יביא להגדלת הרווחים ברמה משמעותית כאשר ההשבחה תשפר את הפעילות העסקית ותשפיע באופן ישיר על רווח נקי, מה שיביא להעלאת שווי החברה. שיפור על הרווח הנקי משפיע יותר ממה שהגדלת מחזור פעילות או היקף מכירות כאשר ההשבחה כלל לא מצריכה הוצאות נוספות.

  הקטנת הוצאות

  הקטנת ההוצאות והגדלת הרווחיות היא שיטה איכותית מאד המביאה להגדלת רווחיות העסק. ככל שאתם מביאים להגדלת רווחיות העסק, ההשבחה שבו עובדת יותר טוב והשווי שלו למכירה יהיה גבוה יותר.

  כשמדובר בתחום של השבחת עסקים חשובים לשים לב לסימפטום הוצאת מימון. הבעיה היא שישנו צורך במימון בסיסי. זוהי סיטואציה של לפתור אותה אם מגיעים באמת לעומק הבעיה ומטפלים בה. ולכן חשוב שיהיה ליווי מקצועי מהרגע הראשון, ומהטובים ביותר. ללא ליווי מקצועי יהיה קשה להגיע לתוצאות איכותיות.

  איך עושים את זה?

  התהליך אמנם נשמע לא מורכב, אך מצריך הבנה מאד מקצועית במשא ומתן, חוזים עסקיים. ובכלל עולם העסקים עצמו שכידוע, החוקים שלו שונים לחלוטין מכל עולם אחר.

  יש כאן צורך בשיפור תזרים המזומנים של החברה. בהקטנת היקף החובות מהלקוחות, בביצוע גבייה, בניהול מלאי. וכמובן שיפור בתהליכי הרכש בחברה.

  יצירת נהלי עבודה פנימיים איכותיים, עבודה על איכות ההון האנושי בחברה וכמובן הגדלת פעילות השיווק לצורך מכירה גבוהה יותר.

  ערך החברה עולה משמעותית בשל גורמים אנושיים ולכן חשובה ההדרכה המנהלית הפנימית. וכמובן דרכי מנהיגות איכותיים שמביאים לתוצאות. עסק שעומד בפני מכירה או שנמצא בתהליך השבחה עובר בדיקה נרחבת של ההוצאות, של ההכנסות, של הדוחות השנתיים. ובכלל של האפקטיביות העסקית.

  באמצעות תהליך השבחה איכותי אתם שומרים על המוניטין של החברה, על המותג, על שם החברה ומגיעים לערך הגבוה ביותר לצורך המכירה, ולשלם כך התכנסנו.

  באילו נושאים אפשר לטפל במסגרת השבחה מקצועית?

  צוות ניהול

  כאשר אתם מבטיחים את הימצאותו של צוות ניהולי מוכשר ובעל נסיון שיוביל את החברה לאחר שהבעלים מוכר אותה, אתם מבטיחים חברה איכותית.

  ביזור

  ביזור מוצרים, לקוחות ושירותים מבטיחים לחברה גיוון וחוסר תלות באלמנטים ספציפיים. כאשר יש תלות באלמנט זה או אחר זהו סיכון גבוה יותר שעלול לשבש את העסקה.

  רווחיות

  רוכשים מיומנים המבינים בעולם העסקים יבינו היטב מהי רווחיות אפקטיביות ביחס לתחום ולענף שהחברה עוסקת בו.

  דוחות מסודרים

  דוחות מסודרים ומנוהלים כראוי יציגו שליטה ובקרה פיננסית וניהולית איכותית ברמה גבוהה מאד. כזו המייצרת ביטחון אצל הרוכשים. ובכלל מראה רצינות רבה על ההתנהלות העסקית.

  צמיחה משכנעת

  הנושא החשוב ביותר בו רוכשים מתעניינים הוא צמיחת החברה. פוטנציאל צמיחה מעיד על רווחיות עתידית ושווי גבוה.

  מגמת מכירות

  מגמת של מכירות ורווח אשר אלו בצמיחה גבוהה יכולים בהחלט לסייע להשבחת העסק וכמובן למכירת החברה בשווי גבוה, אך הקפידו על רצף של עד שלוש שנים על מנת שבאמת מכירת החברה תהיה בשווי המתאים לכם.

  מה הכי חשוב לדעת על השבחת עסקים

  כל בעל חברה ובעל מותג חייבים לאתר את הנושאים הכי בעייתיים והכי רלוונטיים לטיפול. לא מעט בעלי חברות המחפשים השבחת עסקים לצורך מכירת העסק מנסים למכור את העסק במצב הנוכחי ומצפים לשווי מקסימלי.

  הציפייה לשווי מקסימלי כאשר החברה אינה מוכנה למכירה, היא לא ציפייה ריאלית. זה בדיוק הרגע למצוא חברה איכותית ומקצועית לצורך השבחת עסקים. פגישת ייעוץ מפורטת בה תוכלו לקבל את מלוא המידע ולשאול את כל השאלות לבטח תסייע לכם.

  בקשו גם המלצות, חוות דעת וביקורות על החברה שאתם מבקשים להתקשר עמה. אחרי הכל אתם מפקידים בידיה את היקר לכם בחיים העסקיים. וזה רק טבעי והגיוני שתרצו לדעת שאתם בידיים הטובות ביותר.

  שוחחו עם לקוחות קודמים, שוחחו עם לקוחות הווה וקבלו את התמונה המלאה לגבי השירות. המקצועיות, וכמובן גם ההבנה בעולם החוזים העסקיים. ואף במשא ומתן עסקי.

  חברה מקצועית ברמה גבוהה תדע להעניק לכם את הליווי המקצועי והאישי מהרגע הראשון. ולעשות זאת לצד שירות סבלני, מכיל ומבין.

  ההצלחה של השבחת החברה, וההגעה אל יעד שבו שווי החברה יהיה גבוה למכירה תגיע בשיתוף פעולה מלא שלכם ושל אנשי המקצוע. ביחד, תגיעו רחוק.

  שאלות ותשובות

  מתי כדאי לי לבצע הליך של השבחת העסק?

  ניתן לעשות זאת גם בשוטף, כדי להגדיל רווחיות, אבל חשוב פי כמה וכמה לעשות זאת כאשר אנחנו רוצים למכור את העסק או לגייס הון.

  איך הליך השבחת העסק עוזר לי למכור את העסק?

  כמוכרים אנחנו תמיד רוצים שווי גבוה יותר, והליך השבחת העסק יעזור לנו לשפר ביצועים. מעבר לכך, עסקים רבים לא מתנהלים בשקיפות מלאה, עם ניירת מסודרת ומערכי תפעול ושירות תקינים, והליך השבחה יוביל לתיק מסודר אותו יקבל הקונה.

  כמה זמן עשוי לקחת הליך השבחת עסק?

  זה מאוד משתנה בהתאם למצב הקיים של העסק, לתיעודים שונים בתוכו, מערכי שירות ומכירה, סדר בדוחות הכספיים וכמובן בהתאם לרווחיות הנוכחית אל מול זו הנדרשת.

  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו