אין תגובות

השקעה דיגיטלית

השקעה בנכס דיגיטלי שמייצר שכירות חודשית ממוצעת של 600$

השקעה בנכסים דיגיטליים מניבים – השקעה דיגיטלית בטוחה בתשואה גבוהה

מודל

השקעה דיגיטלית ייחודי שפיתחנו: השקעה באתרי אינטרנט לבעלי עסקים בארה”ב, קנדה ובישראל, בשכירות חודשית.

האתגר:

עסקים קטנים בשווקים תחרותיים מתקשים להשיג לקוחות ולהתחרות בעסקים גדולים עם תקציבי שיווק גדולים.

הפתרון:

במסגרת ההשקעה הדיגיטלית, אנחנו בונים אתרים בתחומי שירות מסויימים ומקדמים אותם בשיטה ייחודית ומוכחת שפיתחנו מבוססת SEO (קידום אורגני בתוצאות החיפוש בגוגל) אשר מבטיחה דירוג יציב בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל בפרק זמן של מספר חודשים בלבד כלפיי מילות חיפוש מוכוונות רכישה באותם תחומים, כך שאותם אתרים מייצרים תנועה משמעותית של לקוחות אשר מעוניינים להזמין שירות מבעל האתר על סמך תוכנו

אותם אתרים מוצעים לבעלי העסקים הקטנים  אשר יכולים להפוך את תנועת הגולשים ללקוחות משלמים בפורמט של שכירות חודשית במחיר הוגן ותחרותי מאד ביחס לאפיקי השיווק ועלות השגת הלקוח שהם מכירים מכל פורמט שיווקי אחר בתמורה לקליטת הפניות אשר האתר מייצר.

אותם עסקים יודעים שבשביל לשווק את העסק הם לרוב צריכים קודם כל לשלם (לרוב כמה אלפי דולרים) ורק אחרכך לבחון או לנתח תוצאות, אצלנו הם מקבלים אתר עובד שמהיום הראשון וללא כל הוצאות הקמה תשתית או ניהול הוא מייצר להם פניות של לקוחות אשר מתעניינים בשירות או במוצר אותו הם מספקים- וזה יתרון משמעותי

בעל העסק מכסה את הוצאות השכירות בקלות על ידי קליטת העסקאות שהאתר מייצר ומרוויח לרוב הרבה מעבר לכך, כך שזו עסקה שכל הצדדדים מרוויחים ממנה.

התוצאות:

אתרים שבנינו עבור עצמנו ועבור לקוחות אחרים, מושכרים ומייצרים הכנסות למשך שנים רבות ברציפות (חלקם עברו כבר את ה5 שנים ועודם פעילים ומניבים תמורה נאה לבעליהם מדי חודש).


דוגמאות:

[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”נכסים דיגיטליים”]

צרו קשר לפרטים

לפרטים נוספים וייעוץ, צרו איתנו קשר.
טלפון: 0723971642
אימייל: info@brokerli.com


דוגמאות נוספות:

אתר בתחום הריהוט

אתר לשיווק רהיטים לבית ולמשרד

מייצר הכנסה של 2,500 ש”ח בחודש בשכירות חודשית

אתר בתחום חדרי הבריחה

מאגר גדול של חדרי בריחה המציג מידע ואפשרויות הזמנת משחקים

מייצר הכנסה של 8,000 ש”ח בשכירות חודשית

אתר בתחום תכשיטי יהלומים

אתר לשיווק תכשיטי יהלומים ואבני חן

מייצר הכנסה של 1,500 ש”ח בחודש

אתר בתחום מערכות האבטחה

אתר לשיווק ציוד אבטחה לבית ולמשרד כולל שירותי התקנה

מייצר הכנסה של 1,000 ש”ח בשכירות חודשית


הרווח למשקיע: הכנסה חודשית פאסיבית קבועה ויציבה מהשקעה דיגיטלית

השקעה דיגיטלית הינה פאסיבית לחלוטין. הנכס מנוהל ומתופעל באופן מלא על ידינו, בשיתוף ושקיפות מלאה על סמך ניסיונו בבניה וניהול עשרות נכסים דיגיטליים מניבים ב10 השנים האחרונות והחלוקה הינה שווה בהכנסות בין החברה לבין המשקיע.

הביטחון והשקט בעסקה למשקיע

בדומה לכל עסקה, ישנם סיכונים אך אנחנו בטוחים ביכולת שלנו לספק את המוצר והתמורה שאנו מציעים למשקיעים, ולכן מצרפים לחוזה מספר הגנות ואפשרויות לטובת המשקיע:

 1. אפשרות ליציאה מהחוזה בתום השנה הראשונה בהנחה והאתר לא עומד ביעדים אשר הוגדרו מראש ובניכוי סכום כיסוי עלויות בסיסי אשר יוגדר בחוזה.
 2. אפשרות למכירת האתר בכל שלב על פי בקשת המשקיע כערך מוסף על השירות על ידי החברה.
 3. העברת הכספים מהשכירות החודשית ישירות לחשבון פייפאל או חשבון וירטואלי אחר אשר בבעלות המשקיע.
 4. המשקיע מוגדר כבעלים של האתר על כל המשתמע מכך והחוזה יתקף זאת.
 5. החברה אחראית בלעדית לבנייה, קידום ושיווק האתר, איתור שוכרים והתנהלות מלאה מולם לרבות הסדרת התשלום וכל התנהלות שוטפת שיכולה לנבוע מאחזקת האתר וקידומו, כך שלמשקיע אין כלל התעסקות או אחריות
 6. במסגרת ההתקשרות או על מנת לייצר, לשמר או לשפר את התמורה מהאתר.

השקעה דיגיטלית: שאלות ותשובות

למה אתם בכלל צריכים משקיעים ולא עושים את זה בעצמכם עם הכסף שלכם?

אז זהו שאנחנו כן עושים את זה בעצמנו ואנחנו כבר מחזיקים עשרות רבות של נכסים דיגיטליים בארץ ובעולם אשר מייצרים לנו תמורה מלאה על ההון העצמי שהשקענו באותם האתרים. אנחנו מחפשים משקיעים שירצו לנסות את הפורמט כאפיק השקעה אלטרנטיבי מוצלח ולחזור לעבוד איתנו על מיזמים נוספים שאנחנו מקדמים למשקיעים וירצו לבנות איתנו גם כן נכסים נוספים.

מה קורה אם המיזם לא מצליח?

חשוב לזכור שהמודל מבוסס win-win ואם אתם לא תרוויחו, גם אנחנו לא מרוויחים מהמיזם ולמעשה מבזבזים שנה של עבודה על פיתוחו, קידומו, ניהולו והתנהלות טכנית ומסחרית סביב הרצון לייצר ממנו כסף - הסיכון שלכם מגודר גם באמצעות החזר כספי במצב שכזה ובאמצעות מגוון כלים ואפשרויות נוספים שנוכל לספק לכם, ויוכלו לחזק את תחושת הביטחון עליהם נרחיב בפגישה.

מה קורה אם נקלענו למיתון כלכלי?

מצב כזה הוא מצב מצויין לבעלי עסקים אשר יהיו חייבים להשקיע בשיווק כדי להתקיים, ויעדיפו מודלים של יצירת הכנסות בטוחות ובעלות נוחה בדיוק כמו שהאתר שלנו מציע.

נשמע לי מסוכן מדי להסתמך על הכנסה עתידית בנכס שכזה, אני מעדיף ללכת על בטוח, האם אני יכול לקנות נכס דיגיטלי פעיל שמניב שכירות או תמורה כבר מהיום הראשון?

כן, יש לנו מגוון אפשרויות השקעה גם בנכסים פעילים שמניבים תמורה מהיום הראשון וניתן לאמת את הכנסותיהם לפני העסקה בצורה שקופה ומלאה, כמובן שהתימחור של אותם אתרים יהיה גבוה יותר כחלק מהעניין - מוזמנים לפנות אלינו ונציג לכם מספר אפשרויות זמינות.

שאלות נוספות? דברו איתנו,

טלפון: 0723971642
אימייל: info@brokerli.com

מחפשים השקעה בנכסים דיגיטליים מניבים? הגעתם למקום הנכון.

שתפו

  מחפשים למכור עסק? הגעתם למקום הנכון!

  הדרך הטובה ביותר למכור היא ע"י ליווי של ברוקרלי

  ברוקרלי בעלת מאגר קונים גדול ומפולח לפי תחום ותקציב שנבנה במשך שנים, אצלנו תקבלו את החשיפה הגדולה האיכותית והממוקדת ביותר שיש למכירת העסק שלכם.
  עם צוות שמורכב מקבוצה של סוכנים ויועצים עסקיים מנוסים מאד גם בזירה העסקית וגם במכירת עסקים הלכה למעשה במשך שנים נשמח לעזור גם לכם.

  צרו איתנו קשר בטלפון ☎️ 0723971642 או השאירו פרטים וצוות האתר ייצור איתכם קשר.





  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו