הרעיון של הקרן הוקם מתוך מטרה לייצר גידור מקסימלי לכסף מצד אחד, לצד הרצון להשקיע באפיקים קצת פחות סולידיים כדי להגדיל את התשואה הפוטנציאלית.

נקודת המוצא הייתה שאם למשקיע יש X כסף, הוא לא ירצה לשים את כולו באתר אינטרנט והוא יתלבט מאוד אם לרכוש נכס אחד בארה”ב. אולם, כאשר מתאגדים כקבוצה, נוצר פיזור סיכונים מצוין; מרבית הכסף מושקע בנכסים מניבים, חלקו הולך לפליפים והיתרה לנכסים דיגיטליים.

המטרה? לייצר 10% תשואה ומעלה על הקרן

בסרטון הבא תוכלו לראות דוגמא ל-2 מהנכסים שאנחנו מנהלים בדאלאס, טקסס, בהשכרות לטווח קצר.

ניתן לראות את המפרט הגבוה ואיכות הנכסים ולא פחות חשוב מכך- את ההכנסות האמיתיות של כל נכס והנטו שנשאר בכיס, אחרי הוצאות ניהול, אחזקה וכיו”ב.
זוהי רק דוגמא אחת לפיזור שמבוצע בתוך קרן ההשקעות שלנו, כאמור, מתוך מטרה לגדר סיכונים ולהגדיל משמעותית את הסיכויים לתשואה גבוהה.

קרן השקעות בארצות הברית - INVESTOS

אודות היזמים

אורי דוד

אורי דוד, 32, נתניה

יזם, יועץ שיווקי ומנהל קמפיינים פרסומיים בדיגיטל.

בעלים של למעלה מ-15 נכסים דיגיטליים מניבים בארץ ובחו”ל. בעלים של משרד פרסום דיגיטלי בשם “אדליין” עם למעלה מ-10 שנות ניסיון בתחום השיווק והפרסום.

במהלך עבודתי, ניהלתי פרויקטים ותקציבי שיווק של מאות רבות של חברות ועסקים במגוון רחב של סקטורים בישראל, ארצות הברית, קנדה ומדינות נוספות.

מרצה במכללות אקדמיות מובילות בישראל במסגרת לימודי תואר ראשון, מכללות מקצועיות ובארגונים בנושאים של אסטרטגיה שיווקית, אנליזה, פרסום ממומן ורשתות חברתיות.

שימי אלימלך

שימי אלימלך, 31, נס ציונה

יזם במגוון תחומים.

בעלים של עשרות יחידות דיור במדינות פלורידה ואוהיו, בהן משקיע ב-9 השנים האחרונות.

כלל האצבע שלי הוא לא להיכנס לעסקה שמייצרת לפחות 10% תשואה שנתית. משקיע בצורה מגוונת, הן בנכסי מולטי פמילי, הן בבתים פרטיים ובמקביל עוסק בהשכרות לטווח קצר ועסקאות קצרות לרווחי הון (פליפ) מלווה משקיעים ומגייס קרנות השקעה ב-4 שנים האחרונות.

בנוסף, משקיע בנדל”ן בישראל בעסקאות לטווח קצר, דרך פלטפורמת Airbnb ומלווה משקיעים בתחום.

ב-4 השנים האחרונות בעלים של רשת “לייזר סיטי”, הרשת הגדולה בארץ למשחקי לייזר טאג, לצד יזמויות שונות בתחום הנכסים הדיגיטליים.

למה כדאי להשקיע דרך הקרן?

כאמור, מטרת היזמים הינה לייצר סינרגיה של השקעות:

עסקאות נדל”ן המניבות תשואה חודשית שוטפת, בתחום הנכסים הפרטיים ובתי הדירות; עסקאות נדל”ן למטרת רווח הון קצר, כלומר “פליפ”, כאשר הנכס נרכש במחיר מאוד נמוך, עובר שיפוץ מאסיבי ונמכר במחירי שוק;

הקמת ורכישת נכסים דיגיטליים בתחומים שונים, שיושכרו לאנשי מקצוע בתחום או יניבו הכנסות ממכירות באתר;

הסינרגיה המתוארת תוביל למצב של פוטנציאל לתשואה גבוהה מכל השקעה אחרת, ולא פחות חשוב מכך, באמצעות פיזור סיכונים מלא.

קרן השקעות

אהבתי, אני רוצה להשקיע!

שמחים מאוד ובטוחים שלא תתחרטו

עלות יחידה בפרוייקט הינה 40,000$ + 2,000$ דמי הצטרפות

 


צרו קשר לפרטים

לפרטים נוספים וייעוץ, צרו איתנו קשר.
טלפון: 0723971642
אימייל: info@brokerli.com
  למה אנחנו מתכוונים ב”פיזור סיכונים”?

  דמיינו את אחת מהסיטואציות הבאות:

  1. רכשתם נכס בארה”ב. אחרי 4 חודשים הדייר מפסיק לשלם, אתם נדרשים לתחזוקה קלה בנכס ולוקח לכם עוד חודש-חודשיים להשכיר את הנכס מחדש. התשואה שלכם נפגעה משמעותית. כאשר אתם משקיעים יחד עם קבוצה, מדובר בנכס אחד מתוך כמות רבה, שמשפיע בצורה מאוד קלה על התזרים השוטף והתשואה השנתית.
  2. אתם רוצים להשקיע גם בנדל”ן וגם בנכס דיגיטלי, אבל 50,000$ זה כל מה שיש לכם והכסף לא יספיק. בדיוק לשם כך הקמנו את הקרן: כל המשקיעים ייהנו מכל המוצרים, באמצעות איחוד הכסף של כולם.
  3. נכנסתם לעסקת פליפ בארה”ב. הפליפ מתעכב מסיבות כאלה ואחרות (קורונה?) והנכס בינתיים מושכר כדי לייצר “משהו” בסכום שמניב כ-7% תשואה. בדומה לסעיף 1, כשיש לכם עוד מספר רב של נכסים בפורטפוליו, זו תהיה הפרעה קטנה ותו לא.

  שקיפות מלאה

  אנחנו אמנם מחליטים בעצמנו היכן הכסף יושקע, אך יועבר תמהיל ופיזור השקעה מלא בטרם השקעת הכסף וכמובן שלאחר כל השקעה או רכישה, יועברו הנתונים המלאים של העסקה לכלל משקיעי הקרן.

  החזר מהיר של הקרן

  עשירי ארה”ב עשו את הונם הגדול ממהלך שנקרא בשפה המקצועית BRRRR. משמעות האותיות: Buy, Rehab, Rent, Refinance, Repeat. כלומר- לקנות, לשפץ, להשכיר, לקחת מימון, לעשות שוב.

  נסביר: קונים נכס מתחת למחיר שוק, משפצים אותו ומשכירים אותו למשך כשנתיים עד שלוש. בתום התקופה, ניגשים לבנק ולוקחים מימון על חשבון הנכס ואז מחזירים את כספי ההשקעה לכיס.

  חשוב להבין – לא ניתן לעשות זאת על נכס בודד, אלא על פורטפוליו של נכסים, שזהו היתרון הכי משמעותי של הקרן!

  ראש שקט, השקעה פאסיבית

  השקעה במוצרים שהקרן עתידה להשקיע בהם, דורשת ידע רב ומיומנות גבוהה.

  היזמים שמובילים את הפרוייקט עתירי ניסיון בתחום ובעלי מוניטין רב בהשקעות מוצלחות בתחומים אלה.

  והיי, לא נדרש מכם לעשות כלום, רק לקבל צ’ק אחת לרבעון.

  צור קשר

  לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

  מעוניינים בשיחה עם נציג?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!
   לשאלות ופרסום נכסים:
   טלפון: 0723971642
   אימייל: info@brokerli.com

   לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו