הצטרפות לקרן השקעות בנכסים דיגיטליים, החל מ-40,000 ש"ח בלבד!

כניסה להשקעה החל מ-40,000 ש"ח

רכישה קבוצתית של אתרים שמייצרים הכנסה מ-Day 1

צפי להשבחת תזרים המזומנים ושווי האתרים תוך זמן קצר

ליווי עו"ד נאמן לכל עסקה!

מתאים גם לשכירים, אין צורך לפתוח עוסק פטור או מורשה

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם  בעקבות ביקוש הולך וגובר, החלטנו להשיק מודל נוסף, מלבד אפשרות ההשקעה בנכסים דיגיטליים באופן ישיר, בצורה שמקנה הרבה יותר שקט, רוגע ובטחון למשקיע.

  במודל החדש חוברים מספר משקיעים יחד, רוכשים אתרי אינטרנט פעילים שכבר מייצרים כסף (או לכל הפחות תנועת לידים שוטפת), אחרי בדיקה מעמיקה שאנחנו ביצענו. המטרה שלנו- להשביח את האתרים תוך זמן קצר, הן מבחינת תזרים המזומנים והן מבחינת שוויו של האתר.

  היתרון למשקיע? הכנסה מהרגע הראשון, שמירה על ערכו של הנכס וליווי של עו"ד נאמן בדומה לקרן נדל"ן!

  קרן השקעות בנכסים דיגיטליים

  אני מעוניין להשקיע!   המודל

   אנחנו בוחנים בשוטף כמות גדולה של אתרים למכירה, כאשר הקו המנחה שלנו הוא אחד: אתר גדול ויציב שכבר מניב כסף, ובעל פוטנציאל השבחה משמעותי. אנחנו רוכשים את האתר או האתרים שנבחרו יחד, נהנים מתזרים מזומנים כבר מהיום הראשון ומשביחים את האתרים תוך כדי תנועה.

   איך זה עובד בדיוק?

   כאמור, אנחנו בוחנים אתרים בשוטף. לרוב, עד שהקרן מתאגדת, אנחנו כבר נמצאים בשלב הסופי של הבדיקות של האתר או האתרים שנרצה לרכוש. מכאן מתחילה התארגנות הקבוצה, באמצעות עו"ד נאמן שמלווה את הרכישה. כל משקיע מקבל מניות בשותפות בהתאם לגובה ההשקעה שלו ולסך הכולל שהושקע בקרן, ולאחר ההתאגדות והעברת הכספים מתבצעת רכישת האתרים.

   האתרים עוברים על ידינו השבחה שוטפת, שבאה לידי ביטוי גם בקידום אורגני מאסיבי יותר כדי להגדיל היקפי תנועה וכמויות לידים וגם, אם צריך, בהחלפת נותני השירותים הנוכחיים שקולטים את הלידים באתרים או בשיפור התנאים המסחריים מולם.

   הקרן מפזרת את ההכנסות כל רבעון, כאשר כל משקיע מקבל את כספו בהתאם לאחוזים שהוא מחזיק בשותפות. אנחנו גובים 50% עבור דמי הניהול וכל הוצאות האתרים, כולל הוצאות הקידום, נגזרות מ-50% אלו. המשקיע לעולם לא יידרש להשקעה/הוצאה נוספת!

   ההשבחה השוטפת של האתר באה לידי ביטוי הן בהגדלת תזרים המזומנים שכל אתר מייצר והן בהעלאת שוויו של הנכס, כאשר השווי הוא נגזרת של ההכנסה הפירותית.

   השקעה בנכסים דיגיטליים עם ברוקרלי
   למה דווקא איתנו?

   ברוקרלי הינה החברה המובילה בתחום הנכסים הדיגיטליים בשוק, עם אתרים מאוד מוצלחים גם בארץ וגם בארה"ב ובקנדה, בנישות שונות ובהיקפים שונים.
   אנחנו מחזיקים הן בבעלות ישירה והן עם משקיעים שלנו למעלה מ-100 אתרים, עם הוכחות התכנות והמלצות חזקות לכל שלבי התהליך: בנייה/קנייה, הכנסות ותזרים מזומנים שוטף ומכירה ברווח גבוה.
   במודל החדש של קרן ההשקעות בנכסים דיגיטליים, המשקיע נהנה מהגנה כפולה: ליווי ע"י עו"ד נאמן ונכס שמניב מהרגע הראשון!

   לפרטים נוספים והצטרפות, מלאו את הטופס    5/5 - (2 votes)
    צור קשר

    לוגו - ברוקרלי סוכן השקעות חכם

    מעוניינים בשיחה עם נציג?
    השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים!


     לשאלות ופרסום נכסים:
     טלפון: 0723971642
     אימייל: info@brokerli.com

     לעדכונים בזמן אמת, הירשמו לניוזלטר שלנו